SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

Buďte o krok napred voči konkurencií so štúdiom MBA

Premýšľate nad tým, že by ste si rozšírili svoje vzdelanie a tým nakopli rozvoj svojej kariéry?

Možno ste začali uvažovať o získaní titulu MBA, vďaka ktorému by ste si moli splniť svoje kariérne plány, napríklad stať sa úspešným podnikateľom či manažérkou. Absolventi MBA majú vzhľadom na svoju kvalifikáciu vyššie šance na získanie a udržanie vysokej riadiacej funkcie. Odhaduje sa, že 70 % absolventov MBA na celom svete pracujú ako vedúci pracovníci alebo riaditelia spoločností. Tento typ pozície prináša vyšší plat, ale samozrejme aj vyššiu zodpovednosť.

Aby ste získali kvalitné štúdium MBA, nemusíte vycestovať do zahraničia ani opustiť svoju terajšiu prácu. Výučba na ESBM je akreditovaná prestížnymi zahraničnými asociáciami a organizáciami, ktoré dávajú pozor na kvalitu vzdelávacích programov, lektorov, výučby a celej inštitúcie. Štúdium trvá v priemere 1 rok. Moderný e-learning vám poskytne všetky potrebné materiály. Inštitúcia ponúka kombináciu on-line štúdia s interaktívnymi seminármi. Prostredníctvom tohto typu štúdia sa zoznámite a komunikujete relevantným spôsobom s kolegami, profesormi a učiteľmi, ktorí majú veľké praktické skúsenosti. V neposlednom rade získate prístup k veľkej sieti kontaktov. Táto rozsiahla obchodná sieť sa vám môže vyplatiť počas celej vašej kariéry, vďaka čomu sa stanete príjemcom všetkých relevantných informácií z terénu z prvej ruky. Vďaka tejto forme štúdia môžete zostať naďalej pracovať vo svojom súčasnom zamestnaní, aby ste nestratili svoj príjem. Štúdium MBA je vhodné aj pre mamičky na materskej dovolenke alebo ženy, ktoré sa starajú o svoje rodiny.

Vybrať si môžete z niekoľkých MBA programov s rôznou MBA špecializáciou podľa zamerania v oblasti obchodu, práva, stratégie, marketingu a komunikácie, ale aj školstva, zdravotníctva alebo gastronómie. Vďaka úzkemu zameraniu a možnosti jeho kombinácie tak MBA štúdium prináša ovocie nielen pre váš profesijný život, ale aj osobný rozvoj. Prečo strácať čas, keď máte lepší život na dosah. Neváhajte začať so štúdiom ešte dnes, a zaistite si tak prístup k vašim dlhodobým cieľom. Získajte titul MBA a potvrďte tak svoju pozíciu na trhu práce. Svoju prihlášku môžete vyplniť ešte dnes.

Podľa prieskumov uvádza 92 % absolventov štúdia na ESBM, že malo pozitívny vplyv na ich kariérny posun. Začať študovať môžete napríklad hneď, a urobiť tak prvý krok za lepšou kariérou aj finančným ohodnotením.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu