SME

Zinc Euro: 10 rokov investícií bez strát

Za svoje pôsobenie na Slovensku bezpečne zhodnotili už 100 miliónov eur.

Michal, Jaroslav a Maroš KiskovciMichal, Jaroslav a Maroš Kiskovci (Zdroj: Zinc Euro)

Rodinnej firme bratov Maroša a Michala a ich otca Jaroslava Kisku, ktorý založil a úspešne viedol splátkovú spoločnosť Quatro, sa podarilo zhodnotiť svojim investorom už 100 miliónov eur. Zároveň táto platforma dokázala niečo výnimočné – nezávislý audit potvrdil, že investori neprišli ani o jediný cent.

Investície pre každého, bez rozdielu v skúsenostiach

Zinc Euro ponúka investovanie typu peer-to-peer, čo je investovanie do spotrebiteľského financovania obyvateľstva Slovenska. Transparentnosť je v tomto prípade veľmi dôležitá, preto majú klienti vďaka klientskej zóne nad svojimi investíciami vždy prehľad. O tom, že sú investori spokojní, hovorí okrem výnosov aj fakt, že v Zinc Euro opakovane investuje viac ako 90 % klientov.

Výnosy až 12 % ročne

Investície v produktoch Zinc Euro prinášajú výnos v rozmedzí od 8 do 12 % ročne. Konečný výnos závisí od výšky investície a stratégie investora. Vyššie zisky môžete dosiahnuť jednoducho vďaka zloženému úročeniu, keď necháte zarábať nielen istinu, ale aj úroky.

Priemerná výška investície je 50 000 eur a odporúčaný horizont investovania je už 5 rokov. Tento čas v Zinc Euro stačí na dosiahnutie zaujímavých výnosov.

Platforma Zinc Euro vznikla spojením skúseností, vedomostí a inovatívneho prístupu jej tvorcov, aby vám mohla prinášať kombináciu istoty a zároveň atraktívnych výnosov. A to sa v investičnom svete nevidí často. Nečakajte ďalších 10 rokov a začnite s nami zhodnocovať svoje financie aj vy.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kaufland Card XTRA sa oplatí využívať pri každom nákupe

Zľavy, body a odmeny? Áno, Kaufland Card XTRA sa pri nákupe oplatí využiť.


INZERCIA 9. júl

Niekto iný ho možno zháňa už roky.


INZERCIA 7. júl

Banka ukázala novú identitu, produkty z AI labu a ambiciózne plány do budúcna.


INZERCIA 7. júl
Nová éra robotického upratovania s Dreame X60 Pro Ultra Complete. Foto: Dreame

Čisté rohy bez námahy. Nový robotický vysávač s dvoma výsuvnými ramenami.


INZERCIA 6. júl
SkryťZatvoriť reklamu