SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Ako rýchlo sa nasťahujete do nového bytu?

Väčšinou sa kúpou nového bytu len začínajú mesiace starostí. Treba vybrať kuchynskú linku, nábytok, doplnky, zaobstarať dovoz a ...

Niekedy stačí len zbaliť kufor a ísť

Väčšinou sa kúpou nového bytu len začínajú mesiace starostí. Treba vybrať kuchynskú linku, nábytok, doplnky, zaobstarať dovoz a montáž. A radosť zo sťahovania sa pomaly začína vytrácať...

Pre mnohých je hľadanie vhodného zariadenia do nového bytu naozaj obrovská námaha, ktorá dokáže dokonale pokaziť radosť a nadšenie z práve kúpeného nového bytu. Nehovoriac o tom, že mnohí z nás tápajú v ponuke obchodných domov s nábytkom a dizajn nám nič nehovorí. V takom prípade je naozaj ťažké rozhodnúť, čo z nepreberného množstva dostupného tovaru skončí práve v tom našom novom byte. A okrem peňazí nás to stojí nemálo času, trpezlivosti, ale aj neistoty a nervov. Našťastie, na realitnom trhu sa objavili prvé lastovičky v podobe bývania, ktoré developéri ponúkajú už aj s kompletným zariadením. Príkladom za všetky môže byť bývanie v projektoch Vienna Gate alebo Zipava s ponukami, ktoré majú množstvo výhod.

vienna gate

Ušetrite si čas a bývajte čo najskôr

Kúpiť si zariadený byt či apartmán znamená môcť sa prakticky okamžite nasťahovať. Veď kto by chcel podstúpiť mesiace čakania na dodávku nábytku na mieru, následné zaobstarávanie montážnych prác, zlaďovanie možných termínov a míňanie vzácnych voľných dní čakaním na majstrov? V prípade zariadeného bytu toto všetko odpadá a vy sa nemusíte trápiť spoľahlivosťou dodávateľov, kapacitami výrobných nábytkárskych závodov či obmedzeniami skladových zásob nábytkových obchodov. Vy sa môžete pekne zbaliť a hneď po kúpe sa nasťahovať. Stačí vám doslova priniesť kufre s osobnými vecami a začať si užívať bývanie. A hoci sa vám to zdá ako príbeh z ríše sci-fi, od kúpy bytu po nasťahovanie naozaj prejde len pár dní. A tak sa môže stať, že už tieto Vianoce budete oslavovať zabývaní v novom.

vienna gate

Byt zariadený v súlade s trendmi? Tým si buďte istí!

Nové zariadené byty a apartmány sú však určené aj tým, ktorých až tak netlačí čas, ale skôr neistota v orientácii v bytových trendoch. Iste, všetci chceme bývať moderne, mať zariadenie podľa aktuálnych trendov. Ako však z ponuky zladiť bývanie tak, aby zariadenie tvorilo jeden kompaktný celok? Aby sme to s kombináciami farieb, vzorov a štýlov neprehnali a zároveň aby sme nevytvorili – z nedostatku odvahy či predstavivosti – nudný, neosobný priestor bez nápadu? Samozrejme, nik z nás netúži ani po tom, aby naše ultramoderné zariadenie po jednej sezóne vyšlo z módy a my by sme ho museli meniť. A v tomto je obrovská výhoda novinky vo Vienna Gate. Byty a apartmány sú zariadené s vkusom interiérových dizajnérov a so snahou vytvoriť v nich nadčasovo aktuálny priestor s jasným pocitom domova. Rovnako ako s dôrazom na účelnosť, praktickosť, materiály a kvalitu zhotovenia zariadenia. Takže kúpou získate bývanie, ktorým sa budete môcť kedykoľvek pochváliť, a zároveň sa v ňom budete cítiť útulne a príjemne.

vienna gate

vienna gate

Vyberte si podľa svojho vkusu

Viacizbové apartmány a byt vo Vienna Gate okrem svojej už známej variability ponúkajú maximálny komfort bývania, ktorý sa začína už pri samotnom výbere. Môžete sa totiž rozhodnúť pre jeden z niekoľkých zariadených bytov a apartmánov podľa toho, ktorý najviac vyhovuje vašim predstavám, nárokom a vkusu. A ak vášmu naturelu viac pristane bývanie v komornom prostredí menšieho mesta, stálo by za úvahu pozrieť si to, čo ponúka Zipava v Stupave. Aj v tomto prípade nájdete v ponuke kompletne zariadený byt pripravený na nasťahovanie. Možností je mnoho, stačí prísť sa pozrieť a vybrať si. A potom už len zbaliť kufre, zubnú kefku, papuče a začať si užívať nové bývanie.

Viac na www.vienna-gate.sk alebo www.zipava.sk

zipava

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu