INZERCIA

Bolesti kĺbov a únava, ako ju odstrániť?

Bolesti kĺbov a únava. Počas chladných zimných mesiacov trpí množstvo ľudí únavou a nejeden z nich aj bolesťami kĺbov. Poznáte to aj vy? Príčinou nemusí byť iba chlad a krátke dni bez slnka.

Počas chladných zimných mesiacov trpí množstvo ľudí únavou a nejeden z nich aj bolesťami kĺbov. Poznáte to aj vy?

Príčinou nemusí byť iba chlad a krátke dni bez slnečného svitu. Je vysoko pravdepodobné, že máte nedostatok vitamínu C!

Vitamín C je predsa proti chrípke!

Áno, a nielen to. Vedeli ste, že vitamín C má hneď niekoľko nezastupiteľných úloh v našom organizme? Okrem toho, že posilňuje imunitu, pomáha udržať pevnosť ciev, je potrebný pri tvorbe bielych krviniek a odstraňuje voľné radikály.

Bez neho by sme sa nepostavili na nohy – jeho nedostatok spôsobuje narušenie stavby kostí a ich krehkosť, opuchy a bolesti kĺbov, postihuje ďasná a môže spôsobiť aj stratu zubov.

Veľa jedla neznamená veľa látok

Potrebné výživové látky pre naše telo získavame zo stravy. Plný tanier neznamená, že svojmu telu dodáte všetko potrebné.

Z niektorých látok si naše telo vytvorí zásoby, ale vitamín C k nim nepatrí. Akonáhle je ho v tele o niečo viac ako momentálne treba, organizmus sa ho zbaví prostredníctvom obličiek. Preto ho treba do tela neustále dopĺňať. Ideálnym zdrojom pre jeho získanie je čerstvé ovocie a zelenina.

Raz denne

Uponáhľaná doba si vyžaduje rôzne praktické riešenia. A to sa týka aj prijímania vitamínu C tak, aby ste ho mali dostatok. Naša rada znie: HYALFIT – výživový doplnok, ktorý užívate raz denne.

Obsahuje kryštalický kolagén, ktorý sa v kombinácii s vitamínom C a kyselinou hyalurónovou postará o vaše kĺby, chrupavky, väzivá, ale aj o vlasy a pokožku. Máte pocit, že to znie rozprávkovo? Ani nie, pretože všetky spomínané zložky HYALFITu sú prirodzenou súčasťou nášho tela a bez nich by sme nemohli existovať. Pri pravidelnom užívaní HYALFITu dodáte svojim kĺbom, väzivám aj chrupavkám potrebnú výživu. Jeho pôsobenie je cítiť už po niekoľkých týždňoch užívania.

Pohyb je život

Nestačí však len zdravá strava či doplnky, aby sme boli fit. Človek potrebuje pohyb. Vyberte sa na čerstvý vzduch, prechádzajte sa, behajte alebo stavajte snehuliakov, ak to počasie dovolí. Aby kĺby dobre fungovali, musia sa “premazávať”. Pravidelný pohyb, vyvážená strava a dostatok vitamínu C – to je kombinácia, ktorá vám dodá síl. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Egejská riviéra: Ktoré letovisko je pre vás najlepšie?

Pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorú destináciu na pobreží Egejského mora si vybrať.

Tlačové správy

Slovensko má pralesy, púšť aj kameňopád. Už ste ich videli?

Prinášame vám niekoľko cestovateľských tipov, za ktorými nemusíte cestovať ďaleko.

Tlačové správy

Toto tajomstvo vrcholoví športovci dlho skrývali

Súhlasíte s tým, že na Slovensku sú zimné športy veľmi populárne?

Tlačové správy

Vlani sme si vyberali z vyše pol milióna inzerovaných áut

Oproti ostatným krajinám Vyšehradskej štvorky boli u nás vozidlá najmladšie, no aj raz tak drahé