SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie.

Úvod od spoločnosti NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO

V roku 2001 bolo NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov. Vďaka silnej viere, poctivej práci a túžby mnohých členov žiť inak, nespoliehať sa len na štátny dôchodkový systém, mať vyššie príjmy v dôchodkovom veku… družstvo postupne naberalo na kondícii a dnes aktívne pôsobí na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Mnohí sa dnes pýtajú čo je to za družstvo? Či po toľkých rokoch je ešte na trhu? Chcú odpovede na tieto a iné otázky. Preto sme sa rozhodli sprístupniť verejnosti referencie od radových členov družstva, ktorí s družstvom vydržali rôzne obdobia jeho ekonomického rastu a formou článkov písaných rukou samotných členov možno priblížiť viac informácií verejnosti. Formou seriálu jednotlivých postupne publikovaných autentických článkov sa dozviete viac o družstve NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO.

Pokračujeme šestnástou referenciou na produkt družstva od jeho člena Martina Volka

DOTKNITE SA BUDÚCNOSTI s novou aplikáciou pre predajne a ľudí.

Svet sa mení a nové technológie sa stávajú každodennou súčasťou našich životov. V mobile máme kontakty, hudbu, pracovné termíny, dokonca aj poznámky s nákupom od manželky. Prečo mať peňaženku preplnenú vizitkami a klubovými kartami, ak to všetko nahrádza aplikácia stiahnutá za pár sekúnd do nášho mobilu? Sami si vyberme, ktorá digitálna platforma je pre nás tá najprínosnejšia.

Novinkou na trhu je slovenská mobilná platforma BonoPay od spoločnosti Payment Institution NFD a.s.. Poskytuje vernostný program a platobné služby v jednom. Je určená pre praktických, ekonomicky a inovatívne zmýšľajúcich klientov – teda pre nás všetkých, ktorí chceme mať pod kontrolou svoje výdavky.

Aplikácia poslúži pri platbe za nákupy v predajniach, reštauráciách, eshopoch, ale aj na vzájomné platby medzi priateľmi a rodinou. Je tiež výnimočná tým, že sa neviaže na služby len jednej spoločnosti. Spája lokálneho obchodníka s online nákupným svetom. Stačí, ak sa zaregistruje cez internet a v mobilnej aplikácií ho hneď vyhľadá množstvo nových zákazníkov.

AKO to funguje?

Predajca si v systéme BonoPay otvorí účet a nastaví výšku zľavy. Klient využije služby predajcu a zaplatí pomocou aplikácie. Poskytnutá zľava je okamžite rozdelená na dve časti – jedna časť je prevedená na účet klienta a tá druhá putuje k prevádzkovateľovi platobnej brány. Tento systém, založený na princípe WIN-WIN stratégie, je prínosom pre obe strany. Klient má zľavy z každého nákupu plus výhody vernostného programu a predajca získava nových lojálnych zákazníkov bez zbytočných výdavkov na reklamu a marketing.

VÝHODY pre klienta :

- Jednoduchá, rýchla a intuitívne spracovaná aplikácia

- Peniaze pod kontrolou nonstop 24/7

- Zoznam zmluvných prevádzok a eshopov priamo v aplikácii

- Spätná zľava poslaná na účet okamžite po každej platbe

- Účet zadarmo pri aktívnom využívaní

- Aplikácia je dostupná v Google Play aj App store

VÝHODY pre predajcu a e-shop :

- Aplikácii postačuje smartfon na predajni

- Aplikácia prijíma platby priamo na účet predajne

- Platobná brána komunikuje s mobilom, ale aj s platobnými kartami zákazníka

- Efektívna reklamná činnosť zdarma

- Účet zadarmo pri aktívnom využívaní

Na záver je potrebné spomenúť, že za týmto inovatívnym projektom stojí slovenská spoločnosť Payment Institution NFD a.s. s licenciou platobnej inštitúcie od Národnej banky Slovenska. Môže byť vzorom pre ostatné firmy v tomto odvetví a ako domáca firma si určite zaslúži našu podporu.

Martin Volk, člen Nášho finančného družstva

Ďalší príbeh členky, pani Marcely Peškovej nájdete TU.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro

Náklady bude už čoskoro možné rozúčtovať aj pomocou aplikácií ako Messenger či WhatsApp.

Tlačové správy

Zelená Bratislava

Vyvetrajte si hlavu v jednom z najzelenších hlavných miest na svete.

Tlačové správy

Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Tím FortiGuard Labs zaznamenal značný nárast bezpečnostných hrozieb počas pandémie.