SME
Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Niečo pečie: Junior pripravuje novú kuchársku show

V chutnej relácii o varení predstaví šikovné malé kuchárske talenty.

Nová kuchárska show pod názvom „Majster šéfinko Kuniboo“, v ktorej okrem Juniora deťom pomocnú varešku podáva aj sympatická moderátorka Veronika Hatala, šéfkuchár Miško, obľúbené foodblogerky či Miro Jaroš s mamičkou, odštartovala nedávno online, v rámci nových pokračovaní obľúbeného Kaufland Detského festivalu. Vysiela sa každú nedeľu na novej detskej online TURBO TV (www.detskyfest.sk).

Na deti čakajú nové vedomosti i seriálové programy

Okrem Juniora a jeho kuchárskej show na deti na online TURBO TV každú nedeľu čakajú aj ich obľúbení interpreti, či úplne nové zábavno-vzdelávacie seriálové programy. V rámci nového online seriálu „Na vandrovke po Slovensku“ sa napríklad dozvedia množstvo zaujímavostí o tradičných i netradičných krásach našich slovenských regiónov - každý týždeň s iným detským interpretom!

Fíha, aj v Bojniciach sa niečo chystá!

Nový seriál Kaufland detských festivalov pokračuje online už túto nedeľu 25. apríla od 8:00 hod. Túlavé topánky si, tentoraz na výprave do Bojníc, obuje obľúbený detský škriatok Fíha Tralala. Zámok ako z rozprávky tento víkend spoločne s Kaufland detským festivalom navštívi, aby vašim deťom porozprával o krásnych slovenských tradíciách, či naopak, netradičných povolaniach.

Nový 6-dielny zábavno-vzdelávací seriál „Na vandrovke po Slovensku“ vám od 11. apríla až do 16. mája zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. na online TURBO TV: www.detskyfest.sk/TURBOTV/

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Planned changes and modernisation of companies in the context of the private law recodification


4 h

Na slobodnej ceste k novému vozidlu sa viete vyhnúť mnohým obmedzeniam.


4 h

Podľa prieskumov si sporí až 80 % Slovákov. Žiaľ, väčšina nie celkom výnosne.


4 h