SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Niečo pečie: Junior pripravuje novú kuchársku show

V chutnej relácii o varení predstaví šikovné malé kuchárske talenty.

Nová kuchárska show pod názvom „Majster šéfinko Kuniboo“, v ktorej okrem Juniora deťom pomocnú varešku podáva aj sympatická moderátorka Veronika Hatala, šéfkuchár Miško, obľúbené foodblogerky či Miro Jaroš s mamičkou, odštartovala nedávno online, v rámci nových pokračovaní obľúbeného Kaufland Detského festivalu. Vysiela sa každú nedeľu na novej detskej online TURBO TV (www.detskyfest.sk).

Na deti čakajú nové vedomosti i seriálové programy

Okrem Juniora a jeho kuchárskej show na deti na online TURBO TV každú nedeľu čakajú aj ich obľúbení interpreti, či úplne nové zábavno-vzdelávacie seriálové programy. V rámci nového online seriálu „Na vandrovke po Slovensku“ sa napríklad dozvedia množstvo zaujímavostí o tradičných i netradičných krásach našich slovenských regiónov - každý týždeň s iným detským interpretom!

Fíha, aj v Bojniciach sa niečo chystá!

Nový seriál Kaufland detských festivalov pokračuje online už túto nedeľu 25. apríla od 8:00 hod. Túlavé topánky si, tentoraz na výprave do Bojníc, obuje obľúbený detský škriatok Fíha Tralala. Zámok ako z rozprávky tento víkend spoločne s Kaufland detským festivalom navštívi, aby vašim deťom porozprával o krásnych slovenských tradíciách, či naopak, netradičných povolaniach.

Nový 6-dielny zábavno-vzdelávací seriál „Na vandrovke po Slovensku“ vám od 11. apríla až do 16. mája zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. na online TURBO TV: www.detskyfest.sk/TURBOTV/

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


10 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


12 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 24 h
SkryťZatvoriť reklamu