SME
Piatok, 27. máj, 2022 | Meniny má Iveta

BLACK FRIDAY: Nakupujte výhodne prírodné produkty

Najväčšie zľavy roka sú tu. Eshop s prírodnými produktami Naureus si pre vás tiež prichystal množstvo výhodných akcií.

Najväčšie zľavy, aké ste kedy videli. Aj tak môžeme definovať šialenstvo, ktoré sa deje počas Black Friday.

U nás tento akciový deň či týždeň nie je až taký extrémny, ako napríklad v zahraničí, kde ľudia stoja v radoch celé hodiny a čakajú kým sa obchody otvoria alebo sa bijú o posledné produkty vo výpredaji. Aj slovenský obchodníci si zvykli ponúkať naozaj dobré zľavy a viete nakúpiť výhodne.

Inak tomu nie je ani v eshope Naurues, ktorý si pre vás pripravil množstvo skvelých zliav na prírodné produkty až do výšky 60 %. Okrem prírodnej kozmetiky u nich nájdete aj zdravé potraviny, predovšetkým veľký výber bezlepkových produktov, eko drogériu, vďaka ktorej upracete celú domácnosť bez zbytočnej záťaže životného prostredia, ale aj výživové doplnky a lekárenské produkty.

To všetko na jednom mieste s rýchlym a spoľahlivým doručením. Ak chcete nakupovať výhodne pravidelne, registrujte sa do ich VIP clubu, kde budete odmenený zľavami na každý váš nákup

Nezabúdajte, že sa blížia Vianoce a môžete tieto zľavy využiť nielen na veci, po ktorých ste túžili celý rok, ale čakali ste na výhodnú ponuku, ale aj na darčeky. Nielenže ušetríte, ale vyhnete sa aj vianočnému stresu, ktorý obvykle zavládne posledný predvianočný týždeň.

NAKUPOVAŤ BLACK FRIDAY

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zátoky, lagúny i dlhé pláže pre príjemný relax, zábavu aj štipku dobrodružstva.


INZERCIA 2 h

V nedeľu 5. júna v Eurovea pri Dunaji naživo odštartuje letná séria vandrovky.


INZERCIA 2 h

Na záhradách a dvoroch rodinných domov čoraz častejšie pribúdajú trampolíny a spolu s nimi sa zvyšuje aj frekvencia úrazovosti.


4 h
SkryťZatvoriť reklamu