INZERCIA

Plyšový Mobík pre nových aj existujúcich zákazníkov Telekomu

Každý zákazník, ktorý sa od 13. marca 2013 rozhodne pre niektorú zo služieb pevnej alebo mobilnej siete s viazanosťou, dostane od Telekomu ako darček plyšového Mobíka.

Každý zákazník, ktorý sa od 13. marca 2013 rozhodne pre niektorú zo služieb pevnej alebo mobilnej siete s viazanosťou, dostane od Telekomu ako darček plyšového Mobíka. Táto ponuka platí do vyčerpania zásob pre nových aj existujúcich zákazníkov pri aktivácii, prechode na niektorý z programov alebo pri predĺžení zmluvy. 

Mobíci sú obľúbené animované postavičky známe z televíznej sponzoringovej kampane speváckej šou SuperStar. Zákazník dostane k svojmu programu jednu zo štyroch postavičiek podľa vlastného výberu (Teo, To, Mel a Tom). 

Ponuka platí pri uvedených transakciách realizovaných na predajnom mieste alebo prostredníctvom kontaktného centra s doručením cez kuriéra. 

Keďže podmienkou je uzatvorenie zmluvy s viazanosťou, akcia neplatí pre programy Easy a programy bez viazanosti (napr. Bez záväzkov). Ponuka neplatí pre firemných zákazníkov.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.