SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Ak si šikovne vyberiete, za telefonovanie a SMS môžete ušetriť

Ceny za telekomunikačné služby v posledných rokoch klesajú závratným tempom. Ak patríte k tým, ktorí nechcú platiť balíčky nekonečných hovorov - je tu novinka – Šikovná voľba od Orangeu.

Ceny za telekomunikačné služby v posledných rokoch klesajú závratným tempom. Ak patríte k tým používateľom mobilov, ktorí si nechcú a ani nepotrebujú platiť balíčky nekonečných hovorov a vašim hlavným cieľom je volať za menej, platiť len za to, čo využijete a navyše sa neviazať - je tu novinka – Šikovná voľba od Orangeu.

Šikovná voľba je volací program bez mesačných poplatkov a záväzkov, pri ktorom platíte len za to, čo prevoláte. Program je veľmi jednoduchý a prehľadný, lebo nemusíte sledovať ani čas, kedy a koľko voláte, ani sieť v rámci Slovenska, do ktorej voláte. Čím viac minút v mesiaci pretelefonujete, tým nižšiu cenu za minútu hovoru máte, vždy to však bude najviac 12 centov. Veď prečo by ste platili za všetky volania rovnako, ak s Orangeom môžete ušetriť? Za každých 15 prevolaných minút sa vám cena automaticky znižuje o 1 cent, až dosiahne 9 centov. Je to teda aj šikovný spôsob, ako platiť menej, ak potrebujete volať viac, a pritom sa nemusíte obávať vyšších účtov. Ak volať ani esemeskovať nepotrebujete, nebudete nič platiť. A nemusíte sa obávať záväzkov ani mesačných poplatkov.

Neobmedzené správy či hovory sa dajú získať aj bez mesačných poplatkov

Šikovná voľba od Orangeu je výhodná nielen vďaka nízkym cenám hovorov a SMS, ale aj vďaka odmenám. Tento šikovný program vás totiž za využívanie služieb od Orangeu aj automaticky odmení. Ak počas mesiaca miniete na hovory a správy aspoň 5 eur, automaticky a bezplatne získavate neobmedzené SMS a MMS správy v sieti Orange, a to na celé nasledujúce fakturačné obdobie. To však nie je všetko. Ak vaša spotreba v danom mesiaci dosiahne 10 eur a viac, k neobmedzeným správam vám pribudnú aj volania v sieti Orange počas víkendov a sviatkov úplne zadarmo, ktoré si tiež môžete užívať celý nasledujúci mesiac. Odmenu od Orangeu získate pritom automaticky, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov alebo aktivácií.

Za ceny ako doma nielen do EÚ, ale aj do USA a Kanady

Nie nadarmo sa nový program od Orangeu volá Šikovná voľba. Bez akýchkoľvek mesačných poplatkov či ďalších podmienok s ním totiž za výhodné jednotné ceny voláte do celej Európskej únie a dokonca aj USA a Kanady. Orange týmto výrazne rozšíril možnosti volacích programov, keď do neho zahrnul aj volania do dvoch najčastejšie volaných zámorských destinácií. Odteraz sa už nemusíte obávať faktúry za medzinárodné hovory. So Šikovnou voľbou máte úplnú kontrolu nad tým, koľko zaplatíte. Cena za volania do EÚ, USA a Kanady je 12 centov za minútu. Bez poplatkov či skrytých podmienok.

Nie každý potrebuje dátové balíčky. Napriek tomu nemusíte na dáta v mobile doplácať!

Ak ste doteraz nemali dátový balíček, pravdepodobne ste si museli dávať veľký pozor na to, aby sa váš telefón nepripojil na internet, aby vás na faktúre nečakalo nepríjemné prekvapenie za prenesené dáta. Orange sa však rozhodol skoncovať s nepríjemnými prekvapeniami. So Šikovnou voľbou prináša aj inteligentný mechanizmus, ktorý šetrí vašu peňaženku ak sa váš telefón občas pripojí na internet. Napriek tomu sa s vašim smartfónom bez obáv môžete pripojiť, keď to budete potrebovať. Čím viac internet v mobile používate, tým menej za jednotku objemu prenesených dát zaplatíte. So Šikovnou voľbou totiž máte istotu, že bez ohľadu na čas strávený využívaním internetu v mobile, zaplatíte najviac 15 eur mesačne, a to len v prípade, ak prenesiete 690 MB. Po prenesení tohto objemu dát sa dátový prenos automaticky zastaví,

Šikovná Prima

Všetky výhody, ktoré ponúka program Šikovná voľba, obsahuje teraz aj predplatená karta Šikovná Prima. Je len na vás, či chcete platiť za telekomunikačné služby faktúry, alebo uprednostňujete platbu formou kreditu. Navyše, ak si dobíjate kredit pravidelne, vždy do 30 dní od posledného dobitia sumou aspoň 10 eur, automaticky získate postupne až 3 odmeny s platnosťou na 30 dní. Za prvé dobitie kreditu získate neobmedzené SMS a MMS v sieti Orange na nasledujúcich 30 dní. Ak si opätovne dobije kredit sumou aspoň 10 eur do 30 dní od dobitia kreditu, k prvej odmene vám Orange pridá aj neobmedzené víkendové volania v sieti Orange, pričom obe odmeny budú platiť 30 dní od dobitia kreditu. A ak si dobije kredit aj do tretice aspoň 10 eurami do 30 dní, k týmto dvom odmenám získate aj tretiu – 150 MB dát zdarma, pričom všetky tri odmeny budú mať opäť platnosť 30 dní od posledného dobitia kreditu.

Viac informácií nájdete tu: ŠIKOVNÁ VOĽBA

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 13 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu