SME
Pondelok, 15. august, 2022 | Meniny má Marcela

Nečakajte do júla a ušetrite na volaniach z Chorvátska už v júni

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Ak áno, máme pre vás dobrú správu.

Chystáte sa na dovolenku do Chorvátska? Ak áno, máme pre vás dobrú správu. Chorvátsko do EÚ vstúpi síce až 1. júla, vďaka Orangeu si však už od júna môžete komunikáciu od slovenského mora užívať za ceny ako doma, čiže za 12 centov za minútu či SMS. Nemusíte meniť SIM kartu, jednoducho si stačí aktivovať balík Moja Európa odoslaním SMS v tvare ANO na číslo 615. Následne si môžete užívať komunikáciu z Chorvátska za ceny, ktoré sú o viac ako 90 % nižšie, ako tie, za ktoré sa dalo z Chorvátska dovolať doteraz.

Za výhodný mesačný poplatok 2,99 eur však nezískate len výhodnejšie hovory a SMS, ale ušetríte aj za cestovné poistenie. Poistné krytie vo výške 40 tisíc eur je už totiž priamo súčasťou balíčka Moja Európa..

Mobilné dáta v Chorvátsku za ceny ako doma

Počas vašej dovolenky v Chorvátsku sa nemusíte vzdávať ani internetu v mobile. Ak si totiž priplatíte jedno euro, môžete mať už balíček Moja Európa plus, s ktorým okrem volaní za domáce ceny, získate aj mobilné dáta za 12 centov za megabajt. Už sa nemusíte obávať nepríjemných prekvapení na faktúre len za to, že ste sa párkrát pripojili na internet v mobile, aby ste si prečítali správy alebo pozreli mapu.

Roaming zahrnutý priamo v paušále? V Orangei je to už možné.

Ak sa vám výhodné ceny z Chorvátska pozdávajú, je tu ešte jedna dobrá správa. Výhodnejšie ceny z Chorvátska je možné získať aj bez toho, aby ste si museli aktivovať roamingový balíček. Orange je totiž prvý operátor, ktorý už do vybraných paušálov zahrnul aj volanía a správy za 12 centov z celej Európskej únie, vrátane obľúbeného Chorvátska.

Ak si aktivujete paušál Kengura 30 €, dostanete okrem neobmedzených volaní na Slovensku, 100 SMS či MMS a ďalších výhod už aj roamingový balíček Moja Európa, ktorý umožňuje volať a posielať správy za 12 centov nielen v rámci celej EU, ale už aj z Chorvátska. To isté platí aj pre nový paušál Panter 40 €, s ktorým okrem výhodných volaní a správ získate v roamingu aj dáta za cenu 12 centov za megabajt a ďalšie výhody ako neobmedzené volania a správy v rámci Slovenska, 3000 MB dát a TV v mobile.

Čo získate s roamingovými balíčkami od Orangeu?

Vedeli ste, že až 60 % zákazníkov Orangeu, ktorí využívajú roaming, má aktivovaný jeden zo širokej ponuky roamingových balíkov? Rastúci záujem o tieto balíčky potvrdzuje, že výhodný mesačný poplatok za roamingový balíček je dobrá investícia, ktorá sa vám vráti, keďže môžete v celej EÚ komunikovať za ceny ako doma a ktorá navyše pokrýva už aj cestovné poistenie. Už dávno teda neplatí, že s odchodom na letnú dovolenku si sa oplatí nechávať svoj mobilný telefón vypnutý doma v zásuvke.

A ktorý balík si vybrať pre výhodnejšiu komunikáciu v EÚ a Chorvátsku? 

tab-r880_res.jpg

Viac na www.orange.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Po rekonštrukcii pôvodnej obytnej budovy z roku 1937 pribudlo na Špitálskej ulici 8 bytov.


6 h

Jeden z najväčších folklórnych festivalov v regióne ostáva úrovňou kvality verný svojmu menu.


22 h

O dôvodoch kandidovať, o politike a prešovskom futbalovom štadióne.


22 h
SkryťZatvoriť reklamu