SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Richard Müller, Fragile a Telekom pokrstili aplikáciu HLASY

Richard Müller, Braňo Kostka a zástupcovia Telekomu spoločne pokrstili novú mobilnú aplikáciu HLASY.

Richard Müller, Braňo Kostka a zástupcovia Telekomu spoločne pokrstili novú mobilnú aplikáciu HLASY. Tá okrem iného umožní jej používateľom vytvoriť si a zdieľať vlastné pesničky v štýle „a capella“ s originálnymi hlasmi Fragile. 

 „Jedným z pilierov našej sponzoringovej stratégie je práve hudba. Dlhodobo podporujeme rôzne hudobné projekty alebo priamo vytvárame vlastné. V minulosti sa naša značka spojila s takými ikonami, akými sú Robbie Williams, Katy Perry či Depeche Mode. Projekt HLASY bol skvelou príležitosťou spojiť sa s hudobnou legendou aj na Slovensku. Partnerstvo nás veľmi teší a verím, že urobilo radosť aj našim zákazníkom. Tí vďaka nemu mohli napríklad využiť zľavu pri kúpe lístkov cez Predpredaj.sk,“ povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu. 

Aplikácia HLASY je bezplatná a dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Je vytvorená štýlom „minimal flat design“, ktorý robí aplikáciu prehľadnou. Ponúka možnosť zakúpiť si lístok na turné, získať všetky informácie o koncertoch na Slovensku i v ČR, vypočuť si ukážky z albumu HLASY a veľa ďalšieho. Nosnou je sekcia, v ktorej si používateľ môže vytvoriť vlastnú „a capella“ skladbu z originálnych hlasov skupiny Fragile. Svoju skladbu si môže uložiť, zdieľať na sociálnych sieťach, nastaviť ako zvonenie alebo ju jednoduchým spôsobom poslať do súťaže. V tej sa hrá o smartfón Sony Xperia SP a CD s podpismi Richarda Müllera. 

Spevák o aplikácii pri krste povedal: „Som technický antitalent, ale určite ju vyskúšam. Bude to prvá aplikácia, ktorú si stiahnem do nového mobilu.“ Tým je smartfón Sony Xperia Z1, ktorý mu venoval ďalší partner turné HLASY, spoločnosť Sony. Modelom Xperia SP, ktorý je oficiálnym smartfónom turné,  spoločnosť zároveň obdarovala všetkých členov skupiny Fragile. 

„Ide o skutočne unikátnu skladateľskú aplikáciu. Jej príprava bola technicky nesmierne náročná, a to nielen pre programátorov, ale i nás zo skupiny Fragile. Pripravovali sme ju niekoľko mesiacov, takže som s ňou už dokonale oboznámený. Veľmi ma teší, že sa takýmto unikátnym spôsobom konečne podarilo prepojiť svet technológií s umeleckou sférou,“ povedal Braňo Kostka, líder skupiny Fragile. 

Richard Müller predvedie na jesennom megaturné so skupinou Fragile úplne nové úpravy svojich skladieb vo verzii „a capella“ bez použitia jediného nástroja. Slovenská časť turné odštartuje 7. októbra v Humennom a skončí sa 13. novembra v Bratislave. Viac na www.telekom.sk/hlasy.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Úprava osobného motorového vozidla

Zníženie podlahy v osobnom automobile je ideálnou úpravou pre prepravu telesne postihnutých osôb sediacich na invalidnom vozíku.

Bezbariérové vozidlo pre vozičkára Fiat Doblo
Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.