INZERCIA

Richard Müller, Fragile a Telekom pokrstili aplikáciu HLASY

Richard Müller, Braňo Kostka a zástupcovia Telekomu spoločne pokrstili novú mobilnú aplikáciu HLASY.

Richard Müller, Braňo Kostka a zástupcovia Telekomu spoločne pokrstili novú mobilnú aplikáciu HLASY. Tá okrem iného umožní jej používateľom vytvoriť si a zdieľať vlastné pesničky v štýle „a capella“ s originálnymi hlasmi Fragile. 

 „Jedným z pilierov našej sponzoringovej stratégie je práve hudba. Dlhodobo podporujeme rôzne hudobné projekty alebo priamo vytvárame vlastné. V minulosti sa naša značka spojila s takými ikonami, akými sú Robbie Williams, Katy Perry či Depeche Mode. Projekt HLASY bol skvelou príležitosťou spojiť sa s hudobnou legendou aj na Slovensku. Partnerstvo nás veľmi teší a verím, že urobilo radosť aj našim zákazníkom. Tí vďaka nemu mohli napríklad využiť zľavu pri kúpe lístkov cez Predpredaj.sk,“ povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu. 

Aplikácia HLASY je bezplatná a dostupná pre operačné systémy Android a iOS. Je vytvorená štýlom „minimal flat design“, ktorý robí aplikáciu prehľadnou. Ponúka možnosť zakúpiť si lístok na turné, získať všetky informácie o koncertoch na Slovensku i v ČR, vypočuť si ukážky z albumu HLASY a veľa ďalšieho. Nosnou je sekcia, v ktorej si používateľ môže vytvoriť vlastnú „a capella“ skladbu z originálnych hlasov skupiny Fragile. Svoju skladbu si môže uložiť, zdieľať na sociálnych sieťach, nastaviť ako zvonenie alebo ju jednoduchým spôsobom poslať do súťaže. V tej sa hrá o smartfón Sony Xperia SP a CD s podpismi Richarda Müllera. 

Spevák o aplikácii pri krste povedal: „Som technický antitalent, ale určite ju vyskúšam. Bude to prvá aplikácia, ktorú si stiahnem do nového mobilu.“ Tým je smartfón Sony Xperia Z1, ktorý mu venoval ďalší partner turné HLASY, spoločnosť Sony. Modelom Xperia SP, ktorý je oficiálnym smartfónom turné,  spoločnosť zároveň obdarovala všetkých členov skupiny Fragile. 

„Ide o skutočne unikátnu skladateľskú aplikáciu. Jej príprava bola technicky nesmierne náročná, a to nielen pre programátorov, ale i nás zo skupiny Fragile. Pripravovali sme ju niekoľko mesiacov, takže som s ňou už dokonale oboznámený. Veľmi ma teší, že sa takýmto unikátnym spôsobom konečne podarilo prepojiť svet technológií s umeleckou sférou,“ povedal Braňo Kostka, líder skupiny Fragile. 

Richard Müller predvedie na jesennom megaturné so skupinou Fragile úplne nové úpravy svojich skladieb vo verzii „a capella“ bez použitia jediného nástroja. Slovenská časť turné odštartuje 7. októbra v Humennom a skončí sa 13. novembra v Bratislave. Viac na www.telekom.sk/hlasy.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu

Nič neuhasí smäd lepšie, ako správne načapované pivo!

Tlačové správy

Rezidenčná štvrť bez betónových plotov

Viete si predstaviť bývanie, v ktorom pri prechádzaní sa neuvidíte betónový plot len zeleň? Nielen o tom sa dočítate v rozhovore.

Tlačové správy

Equal treatment is a must for successful companies of the future

Many talented people believe they need to leave the country to pursue an international career.

Tlačové správy

Aj v Poluse chránime vaše srdcia

29. septembra si v Polus City Center budete môcť dať bezplatne zmerať vaše BMI (index telesnej hmotnosti) a krvný tlak