SME
Piatok, 12. august, 2022 | Meniny má Darina

Slováci na zľavy minuli toľko, čo by stála plynová elektráreň

Za štyri roky existencie najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk si Slováci kúpili zľavové kupóny za rekordných 50 miliónov €!

Za štyri roky existencie najväčšieho zľavového portálu Zľavomat.sk si Slováci kúpili zľavové kupóny za  rekordných 50 miliónov €!

Za rovnakú sumu by si mohli kúpiť plynovú elektráreň alebo 2,5 kilometra diaľnic na Slovensku či sedem kilometrov diaľnic v Nemecku.

Pohodlný a výhodný online nákup si získal srdcia spotrebiteľov, ktorí si mimoriadne obľúbili najmä nákup sezónnych dovoleniek, ale tiež lokálnych služieb od lacnej pizze až po prezutie auta. Za štyri  roky fungovania pribudol tak do terminológie „zľavoholikov“ a „šopoholikov“ nový pojem. Názov  Zľavomat totiž zľudovel natoľko, že Slováci bežne hovoria zľavovým portálom „tie zľavomaty“.

V novembri Zľavomat na narodeninovej torte sfukuje svoju štvrtú sviečku a jeho najkrajším darčekom je viac než 2,4 milióna dosiaľ predaných kupónov a takmer 400-tisíc spokojných zákazníkov, ktorí si vďaka najrozmanitejším akciám užívajú pestrejší život.

Bohatší život zľavoholika

Plavky a lyže sú povinnou výbavou pre každého „zľavoholika“. Medzi najvyhľadávanejšie zľavy na portáli patria wellness a kúpeľné pobyty, luxusné dovolenkové balíčky a lyžovačky. Zľavomat svojim zákazníkom pravidelne prináša špičkové hotely zvučných mien ako Grandhotel Praha****, Permoník – dependance Grand hotela Permon****, Hotel Repiská*** v Demänovskej doline, Wellness hotel Alexandra*** v Liptovskom Jáne, Aquathermal Dolná Strehová***, obľúbené sú výlety do poľských Tatier v Belvedere Zakopané**** alebo dovolenky pri mori v letnej sezóne v Blue Waves Resort**** v Chorvátsku.

Pre milovníkov H2O  portál pravidelne prináša dávku zliav do akvaparkov ako Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, AquaCity Poprad, Aquatermal Strehová, AquaRelax Dolný Kubín, Termál Centrum Galandia, Aquapark Delňa, Aqualand Moravia a iné.

Vianoce bez stresu v nákupných centrách

Zľavomat.sk dokonale zastupuje aj úlohu vianočného guru. Všetky darčeky pod stromček teraz nájdete na jednom mieste! Mimoriadne obľúbené sú originálne fotodarčeky, adrenalínové zážitky, doplnky do domácnosti a štýlové módne kúsky. Trendy značkové oblečenie a doplnky už nemusia vyprázdniť vašu peňaženku – obľúbená sekcia Móda a štýl vám ponúka svetové značky ako napríklad Michael Kors, Giorgio di Mare či Envy.

Navyše vám pri hľadaní najlepšieho darčeka pre blízkych pomôže praktický vianočný sprievodca.

Nakupujte aj z tabletu či zo smartfónu

Šetrite nielen peniaze, ale aj čas. Nákup na Zľavomat.sk pomocou tabletu alebo smartfónu nikdy nebol jednoduchší.  Ako uvádza Rastislav Benka, marketingový manažér Zľavomat.sk: „Chceme byť zákazníkom čo najbližšie. Vďaka zlepšenej mobilnej aplikácii môžu naši zákazníci kedykoľvek nájsť rýchlo zľavy aj na svojom tablete či smartfóne a užívať si tak ešte jednoduchší a bezstarostnejší nákup.“

TOP 5 Zľavomat – najpredávanejšie zľavy

1. Celodenný vstup do akvaparku Tatralandia

2. Rýchlorastúca tuja SMARAGD

3. Vstup do 5D kina

4. Fotokalendár z vlastných fotografií

5. Celodenný vstup do Aqualandu Moravia

Zľavomat.sk

Zľavomat.sk vstúpil na slovenský trh v roku 2010 a krátko nato sa stal najväčším portálom hromadného nakupovania na Slovensku s obratom 50 miliónov €. Hľadá tie najzaujímavejšie zľavy, zodpovedne kladie dôraz na kvalitu ponúk a pozorne počúva zákazníka, vďaka čomu je dlhodobý líder na trhu. Umožňuje tak Slovákom nielen šetriť, ale nachádzať inšpiráciu na každý deň a plniť si svoje sny. Jeho služby doteraz využilo takmer 400-tisíc zákazníkov. Viac na www.zlavomat.sk.

 zlavomat-kacacie-hody-490-r969_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 2 h

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 16 h

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


17 h
SkryťZatvoriť reklamu