INZERCIA

Zaznávané jednocentovky. Čo si vlastne kúpime za jeden cent?

Predstavte si, že vás niekto pošle do obchodu s jedným centom. Čo by ste si zaň asi tak kúpili?

Predstavte si, že vás niekto pošle do obchodu s jedným centom. Čo by ste si zaň asi tak kúpili? Možno jeden krajec chleba, štyri zápalky, jednu žuvačku? Ani na to by vám jednocentovka nevystačila. My sme našli službu, vďaka ktorej môžete za 1 cent dostať minútu volania, jednu SMS či MMS. Len pred pár dňami ju predstavil FunFón. Nazval ju Centofka a vzišla z verejného hlasovania ľudí.

Jednocentové mince zaťažujú naše peňaženky a v podstate neexistuje produkt, ktorý by ste si za jeden takýto „medenák“ kúpili. My sme však vypátrali, čo môžete dostať za 1 cent. Napríklad minútu volania, esemesku či ememesku. Nedávno totiž najstarší slovenský alternatívny operátor FunFón predstavil službu pod názvom Centofka, vďaka ktorému vidíme 1 cent v celkom inom svetle. Ponuka bola spustená v sobotu 10.10.2015.

V uplynulých dňoch mali zákazníci aj fanúšikovia FunFónu jedinečnú možnosť rozhodovať o tom, koľko budú môcť platiť za volania, SMS a MMS v programe Férofka. Odvážnu výzvu na sociálnej sieti pokorili v rekordnom čase a pôvodných 7 centov znížili za necelých 24 hodín na bezkonkurenčný 1 cent. Novou ponukou Centofka tak FunFón potvrdzuje, že potreby jeho zákazníkov sú preňho pri tvorbe adekvátnych ponúk prvoradé. „Počas uplynulých piatich rokov sme prinášali odvážne a inovatívne ponuky, ktoré kopírovali potreby našich zákazníkov a Centofka je narodeninovým vyvrcholením tohto prístupu,“ informuje brand manažérka FunFónu Ivana Nichtová.

Ponuka, ktorú si zákazníci a fanúšikovia vyskladali pomocou lajkov, komentárov a zdieľaní príspevku na Facebooku, už má svoj oficiálny názov aj podmienky. Centofku si môžu aktivovať všetci zákazníci FunFónu s profilom FunFón Férofka ako výhodný balík v prípade, že majú aktívny kredit aspoň 10 eur. Aktiváciou balíka Centofka sa zákazníkovi „rezervuje“ kredit vo výške 10 eur, z ktorého sa budú sťahovať po 1 cente národné volania do všetkých sietí, národné SMS aj MMS do všetkých sietí, teda služby, ktorých cenu si vo výzve zákazníci sami znížili. Takto rezervovaný kredit balíka bude platný až do jeho vyčerpania, maximálne však 30 dní. Po 30 dňoch sa balík zákazníkovi predĺži v prípade, že jeho štandardný aktívny kredit bude aspoň 10 eur. Ponuka aktivácie balíka Centofka je platná do konca roka, teda do 31.12.2015. Všetky informácie o ponuke nájdete na www.funfon.sk.

Najstarší slovenský alternatívny operátor FunFón čoskoro oslávi piate výročie na telekomunikačnom trhu. Ponukou svojich služieb a imidžom dokázal osloviť širokú masu zákazníkov najmä mladšej cieľovej skupiny, ktorá hľadá cenovo výhodnú hlasovú a dátovú komunikáciu v kvalitnej mobilnej sieti.pr490x500-r687_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave

Pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva sa stretlo vedenie SvF STU v Bratislave s najlepšími študentmi.

Tlačové správy

Application of GDPR with respect to the size of the enterprise

The right form of personal data protection is to be drawn primarily from the point of view of the data subject.

Tlačové správy

Modern luxury next to the Blue Church

Although modern in architecture, Bezručova Residence preserves Bratislava´s rich history through luxurious and innovative living.

Tlačové správy

VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu

Z väčších rozmerov a dlhšieho rázvoru modelu Allspace ťaží celá posádka a aj batožinový priestor.