SME
Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga
INZERCIA

Zabudnite na kódy a heslá – teraz vám stačí hlas

Hlasová biometria alebo jednoducho povedané rozpoznávanie hlasu – vďaka nemu môžete doslova zabudnúť na svoje prístupové kódy potrebné pre vaše overenie napríklad na zákazníckej linke.

Hlasová biometria alebo jednoducho povedané rozpoznávanie hlasu – vďaka nemu môžete doslova zabudnúť na svoje prístupové kódy potrebné pre vaše overenie napríklad na zákazníckej linke. 

Vďaka rozpoznávaniu hlasu vybavíte svoje požiadavky na zákazníckej linke rýchlo
a pohodlne bez toho, aby ste si museli pamätať a uvádzať bezpečnostné kódy, ako napríklad PIN, PID alebo ID kód. Postačí vám vlastný hlas.

Ako prvý a stále jediný operátor na Slovensku vás po hlase spozná Telekom. Ide o jednoduchú, ale pritom zásadnú inováciu - vždy, keď zavoláte na zákaznícku linku, systém automaticky porovná váš hlas s tzv. hlasovým odtlačkom. Ten si môžete nechať bezplatne vytvoriť. Za používanie služby sa rovnako nič neplatí.

Inteligentný systém už podľa prvých pár slov vie, či voláte vy, a tak sa v prípade potreby aktivácie alebo zmeny služby nemusíte zdržiavať poskytnutím overovacích kódov. Je to teda jednoduché, rýchle a tiež bezpečné, pretože váš hlas je nezameniteľný a nosíte ho stále so sebou.

Služba má aj ďalšie výhody. V prípade straty telefónu a potreby zablokovať SIM kartu vás zákaznícka linka spoľahlivo overí, aj ak zavoláte z akéhokoľvek iného telefónneho čísla.

O vytvorenie hlasového odtlačku môžete požiadať na Zákazníckej linke Telekom 0800 123456 alebo v ktoromkoľvek Telekom Centre.

Ak si Hlasovú biometriu v Telekome aktivujete v termíne od 2. do 12.mája, budete automaticky zaradení do súťaže o jeden z 10 smartfónov Sony Xperia M5.

súťaž!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Udržateľné úspešné podnikanie na Slovensku a v Bulharsku

Univerzita národného a svetového hospodárstva v Sofii v spolupráci s EU v Bratislave zorganizovali medzinárodnú konferenciu.

Tlačové správy

Slováci sú chlebovým národom

Slováci sú chlebovým národom a až dve tretiny z nás jedia na raňajky chlieb a pečivo.

Tlačové správy

Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?

Pozor na znečisťujúce látky v interiéri.