SME
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Lenovo ThinkPad X1 Carbon – šitý na mieru pre váš biznis

ThinkPad X1 Carbon je ultra prenášateľný, ultra výkonný, a preto patrí medzi tie najlepšie ultrabooky súčasnosti.

Séria produktov ThinkPad je zárukou, že u vás na stole skončí unikátne zariadenie plné špičkových inovácií, ktoré sa v biznis prostredí cíti ako ryba vo vode. Séria ThinkPad už niekoľko rokov určuje štandard, ktorým by sa mali biznis zariadenia uberať. Ponúka vždy aktuálny softvér a prvotriedny výkon, aby ste sa pri práci nemuseli obmedzovať. Jednou z horúcich noviniek a trendseterom je aj ThinkPad X1 Carbon.

08thinkpadx1carbonheroshot03win10ministartcortanav03-r303_res.jpg

Výkon, ktorý rozhýbe váš biznis

Hardvérová výbava ThinkPad X1 Carbon sa zameriava na intezívny výkon, ktorý bude bez zaváhania poháňať vás biznis. Základným kameňom je jednoznačne procesor, ktorý v prípade X1 Carbon siaha až po model Intel® Core™ i7 6. generácie s inovatívnou technológiou vPro. O ničím nerušený chod zariadenia sa postará až 16 GB DDR3 operačnej pamäte a dostatočne veľký ukladací priestor SSD až do 512 GB a PCIe. Výkon ale nie je jediným benefitom ThinkPad X1 Carbon. Pochváliť sa môže aj svojou ďalšou výbavou, ktorú oceníte nielen počas pracovného dňa, ale aj pri cestovaní a voľnom čase. Dokonalý zvukový zážitok ponúknu integrované reproduktory s technológiou Dolby® a 14“ WQHD displej s 2K rozlíšením (2560x1440) a IPS technológiou reprodukuje živé farby s neuveriteľným kontrastom. Prezeranie multimediálneho obsahu nadobudne nový rozmer, ktorý oceníte či už počas práce, alebo pri obľúbenej hudbe a filme. ThinkPad X1 Carbon bol skonštruovaný tak, aby zvládol celodennú záťaž. Samotná batéria vydrží až 11 hodín a vďaka funkcii Rapid Charge, ktorá nabije batériu na 80 % za menej ako jednu hodinu, preto už nemusíte byť v strehu, v akom stave je práve vaša batéria. ThinkPad X1 Carbon nepozná pojem kompromis, svojim výkonom a hardvérovou výbavou je pripravený úspešne rozhýbať váš biznis.

03thinkpadx1carbonclose-upshotthin-and-lightpptv04-r324_res.jpg

Nezľakne sa žiadnej konkurencie

Štvrtá generácia ThinkPad X1 Carbon v sebe spája nielen špičkový dizajn, ale aj nezastaviteľnú funkčnosť. Konštrukcia ponúka elegantné matné prevedenie s tradičnými červenými prvkami, a zároveň používa unikátne materiály pre zvýšenie odolnosti. Spomenút treba špeciálnu termoplastovú vrstvu a štyri ultratenké vrstvy uhlíkového vlákna, ktoré zaručujú maximálnu prenosnosť. Práve kombinácia týchto materiálov sa podpísala pod celkovú hrúbku a váhu X1 Carbon, ktorá je 16,5 mm a 1,18 kg. Tieto hodnoty robia z X1 Carbon najtenší a najľahší ultrabook vo svojej triede. Aby toho nebolo málo, tak ThinkPad X1 Carbon bol podrobený vojenskému testovaniu 12 MIL-SPEC, ktorý ho vystavil mnohým nástrahám. X1 Carbon tak prešiel náročným testom, ktorý v sebe zahŕňa vystavenie teplotám od -20°C do +60°C, nadmernej vlhkosti a vode, či extrémne prašnému prostrediu. Vonkajšia odolnosť zariadenia si tak poradí aj s úplne neštandardnými podmienkami a nezabudlo sa ani na detail, akým je klávesnica rezistentná voči poliatiu vodou. Tá navyše ponúka vkusné podsvietenie, ktoré oceníte pri práci v nočných hodinách. ThinkPad X1 Carbon sa nebojí prírodných živlov a nezľakne sa ani žiadnej konkurencie.

 04thinkpadx1carbonclose-upshottouchpadbacklitv04-r402_res.jpg

Čistý stôl, čistá myseľ

Poriadok na pracovnom stole prináša priestor na sebarealizáciu a nové myšlienky. Aby ste nemuseli pracovať v spleti káblov a dokonale využili každý centimeter na svojom stole, tak práve pre vás je určená dokovacia stanica WiGig. Tá umožňuje bezdrôtovo rozšíriť vašu obrazovku o ďalšie dva displeje, či prepojiť notebook s externým zvukovým alebo iným zariadením. Vytvoríte si tak stolové centrum obsahujúce LAN, video výstupy, porty USB a oveľa viac. Starať sa nemusíte ani o ochranu vašich dát. ThinkPad X1 Carbon totiž ponúka niekoľko zabezpečovacích riešení, ktoré aktívne chránia vaše súbory a zariadenie. Jedným z nich je špeciálny čip Trusted Platform Module (TPM), ktorý je určený na ochranu hardvéru. Druhým podstatným zabezpečovacím systémom je čítačka odtlačkov prstov s dotykovým snímačom, ktorá prináša aj ďalšie užitočné vlastnosti, ako napríklad možnosť prihlásiť sa do bankových a iných účtov jednoduchým priložením prsta. S ThinkPad X1 Carbon sa tak môžete 100% zamerať na svoju prácu.

06thinkpadx1carbonheroshot01win10ministartcortanav03-r418_res.jpg 

Carbon je len jeden

ThinkPad X1 Carbon je ultra prenášateľný, ultra výkonný, a preto patrí medzi tie najlepšie ultrabooky súčasnosti. Jedinečná kombinácia výkonu, konektivity a bezpečnosti z neho robí biznis zariadenie, ktoré je vo svojej triede jedinečné. ThinkPad X1 Carbon si aj napriek svojej výbave a vlastnostiam zachováva výbornú cenu od 1469 EUR.

01thinkpadx1carbonclose-upshotfunctionrowwin10ministartcortanav03-r499_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún