SME
Štvrtok, 25. apríl , 2019
INZERCIA

Volkswagen Touran si rodina ušije na mieru

Nejde iba o to, ponúknuť veľa priestoru. Dôležité je vedieť ho využiť do poslednej kvapky.

Nejde iba o to, ponúknuť veľa priestoru. Dôležité je vedieť ho využiť do poslednej kvapky.

Rodiny s deťmi, či aktívne žijúci ľudia vedia na auto klásť tie najvyššie nároky. Volkswagen Touran má práve takýchto zákazníkov v hľadáčiku a je pripravený uspokojiť ich nároky vďaka priestrannej karosérii a modulárnemu interiéru.

Dobré nápady

Vo Volkswagene vedia, čo rodina potrebuje. Niekedy cestujú všetci jej členovia – tým by ulahodila 7-miestna verzia Touranu. Niekedy cestujú iba traja, ale v kufri si vezú veľký náklad. Vtedy sa zídu individuálne posuvné sedadlá s nastaviteľnými opierkami, ktoré umožňujú zadnému pasažierovi zachovať si pohodlie a priestor na nohy, ale zároveň maximalizovať objem kufra posunutím zvyšných sedadiel vpred. Rodina je aj o neustálom sťahovaní a prevážaní veľkých predmetov. Aj na to má Touran riešenie. Všetky jeho sedadlá sa dajú sklopiť do roviny, čím vznikne pravidelne tvarovaný priestor s objemom 1 980 litrov. Tam sa zmestí všetko. Problém s dlhšími predmetmi zas vyrieši sedadlo spolujazdca, ktoré sa dá sklopiť dopredu. Dodajme, že v základnom usporiadaní má päťmiestna verzia objem kufra 743 litrov. Dokonalé využitie dostupného priestoru umožňujú aj všakovaké odkladacie priestory (dokopy ich tu je až 47!), pútka, háčiky, sieťový program či elastické gumy. Vďaka nim vám v aute náklad nebude „lietať“.

vw touran

Deťúrence majú dostatok miesta na odloženie hračiek a vy pred nimi dôležité veci jednoducho schováte (napríklad do stropu). Ak sa im chcete dôrazne prihovoriť, pomôže vám s tým zosilňovač hlasu, ktorý prehráva šoférove slová cez reproduktory vzadu.

vw touran

Všestranný

Touran poslúži aj dospelým. Vďaka trojzónovej klimatizácii sa na zadných sedadlách nebudú cítiť menejcenne. S palubným wi-fi pripojením budú mať postarané o zábavu a s pomocou skvelého infotainment systému a palubných aplikácií budú môcť ovládať multimédiá cez počítač alebo tablet. Vodič zas môže šoférovať s pokojným vedomím vďaka pohodlnému podvozku, asistenčným systémom, úsporným motorom TSI alebo TDI a vďaka faktu, že šoféruje jedno z najbezpečnejších áut vo svojej triede. Viac si prečítajte na www.volkswagenblog.sk.

vw touran

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Obchodník roka: Najvyššie ocenenie si šiestykrát odnáša Martinus

Už po šiestykrát si ocenenie Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka odnáša kníhkupectvo Martinus.

Tlačové správy

Fixný výnos až 7 % ročne. Bezpečné investície už od 10.000 eur

Investície do kvalitných investičných projektov prostredníctvom korporátnych cenných papierov sú medzi investormi obľúbené.

Tlačové správy

Športový deň Stavebnej fakulty STU v Bratislave

V rámci tradície sa na Stavebnej fakulte STU konal už 19. ročník Športového dňa, kde sa stretli zamestnanci proti študentom.

Tlačové správy

Festival IXPO otvorí brány už tento piatok. Čo všetko prináša?

Na bratislavskom Tyršovom nábreží vyrástol obrovský stan, ktorý bude hostiť unikátny technologický festival.