SME
Utorok, 23. apríl , 2019
INZERCIA

V Medickej záhrade bude Staromestský halloweensky karneval

Poslanec mesta za Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu.

Poslanec mesta za mestskú časť Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu. Konať sa bude 27. októbra 2016 v Medickej záhrade.

Toto podujatie je určené pre Staromešťanov, ako aj všetkých obyvateľov Bratislavy. Po veľkom úspechu 1. ročníka, ktorý sa konal pred dvoma rokmi, sa poslanec Martin Borguľa rozhodol vrátiť k tejto myšlienke a usporiadať jeho pokračovanie.

„Pevne verím, že sa z tohto milého podujatia pre malých aj veľkých stane pekná staromestská tradícia“, povedal poslanec mesta a hlavný organizátor podujatia Martin Borguľa.

Aj tento rok sa dospelí, ale predovšetkým deti môžu tešiť na bohatý halloweensky program. Čarovať bude kúzelník Talostan, chýbať nebude maľovanie na tvár,  tradičné súťažné vyrezávanie tekvíc či súťaž o najlepší karnevalový kostým. Zlatým klincom programu bude záverečný lampiónový sprievod po Medickej záhrade.

„Svojimi aktivitami sa snažím o oživenie Medickej, aby sa tento krásny park stal miestom stretávania Bratislavčanov, miestom, kde to žije športovými a kultúrnymi podujatiami. A tie sa nemusia konať len v lete. Staromestský halloweensky karneval je toho dôkazom“, povedal na záver Martin Borguľa.


Viac informácií nájdete tu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Dokonalá záhrada? Nezabudnite na prísun vody.

Ako na zavlažovanie a prísun vlahy pre vaše rastlinky?

Tlačové správy

Tip na japonskú klimatizáciu s výhodnejšou elektrinou

Klimatizácie sa v poslednej dobe stali bežnou súčasťou slovenských domácností.

Tlačové správy

Tohtoročný Autosalon? Najväčšie SUV na svete aj lietajúce auto

Automobilová udalosť roka láka na viaceré NAJ. Organizátori sľubujú, že bude silnejší a štýlovejší než kedykoľvek predtým.

Tlačové správy

Women in business

Social & business event about all women in business, female professionals and entrepreneurs.