SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

V Medickej záhrade bude Staromestský halloweensky karneval

Poslanec mesta za Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu.

Poslanec mesta za mestskú časť Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu. Konať sa bude 27. októbra 2016 v Medickej záhrade.

Toto podujatie je určené pre Staromešťanov, ako aj všetkých obyvateľov Bratislavy. Po veľkom úspechu 1. ročníka, ktorý sa konal pred dvoma rokmi, sa poslanec Martin Borguľa rozhodol vrátiť k tejto myšlienke a usporiadať jeho pokračovanie.

„Pevne verím, že sa z tohto milého podujatia pre malých aj veľkých stane pekná staromestská tradícia“, povedal poslanec mesta a hlavný organizátor podujatia Martin Borguľa.

Aj tento rok sa dospelí, ale predovšetkým deti môžu tešiť na bohatý halloweensky program. Čarovať bude kúzelník Talostan, chýbať nebude maľovanie na tvár,  tradičné súťažné vyrezávanie tekvíc či súťaž o najlepší karnevalový kostým. Zlatým klincom programu bude záverečný lampiónový sprievod po Medickej záhrade.

„Svojimi aktivitami sa snažím o oživenie Medickej, aby sa tento krásny park stal miestom stretávania Bratislavčanov, miestom, kde to žije športovými a kultúrnymi podujatiami. A tie sa nemusia konať len v lete. Staromestský halloweensky karneval je toho dôkazom“, povedal na záver Martin Borguľa.


Viac informácií nájdete tu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.