SME
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

V Medickej záhrade bude Staromestský halloweensky karneval

Poslanec mesta za Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu.

Poslanec mesta za mestskú časť Staré Mesto Martin Borguľa organizuje tento rok už 2. ročník Staromestského halloweenskeho karnevalu. Konať sa bude 27. októbra 2016 v Medickej záhrade.

Toto podujatie je určené pre Staromešťanov, ako aj všetkých obyvateľov Bratislavy. Po veľkom úspechu 1. ročníka, ktorý sa konal pred dvoma rokmi, sa poslanec Martin Borguľa rozhodol vrátiť k tejto myšlienke a usporiadať jeho pokračovanie.

„Pevne verím, že sa z tohto milého podujatia pre malých aj veľkých stane pekná staromestská tradícia“, povedal poslanec mesta a hlavný organizátor podujatia Martin Borguľa.

Aj tento rok sa dospelí, ale predovšetkým deti môžu tešiť na bohatý halloweensky program. Čarovať bude kúzelník Talostan, chýbať nebude maľovanie na tvár,  tradičné súťažné vyrezávanie tekvíc či súťaž o najlepší karnevalový kostým. Zlatým klincom programu bude záverečný lampiónový sprievod po Medickej záhrade.

„Svojimi aktivitami sa snažím o oživenie Medickej, aby sa tento krásny park stal miestom stretávania Bratislavčanov, miestom, kde to žije športovými a kultúrnymi podujatiami. A tie sa nemusia konať len v lete. Staromestský halloweensky karneval je toho dôkazom“, povedal na záver Martin Borguľa.


Viac informácií nájdete tu

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností

Tesco si plne uvedomuje svoju zodpovednosť pri zásobovaní obyvateľov Slovenska potravinami.

Tlačové správy

Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Netradične ho oslávili v BILLA.

Tlačové správy

Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant

Grant vo výške 30 000 eur môžu vybrané subjekty získať vďaka charitatívnemu behu No Finish Line