SME
Nedeľa, 14. august, 2022 | Meniny má Mojmír

OMV na bratislavskom Autosalóne poskytne najlepší infotainment

OMV je dlhoročným partnerom prestížneho motoristického podujatia. V stánku sú pripravené súťaže, autogramiáda i občerstvenie.

Návštevníkov k stánku OMV priláka nielen zábava, ale i množstvo informácií o produktoch a službách.

Už 30. apríla otvorí svoje brány návštevníkom bratislavský Autosalón, ktorý všetkým fanúšikom áut naservíruje skvelú prehliadku nových modelov i osvedčených značiek. A keďže i to najkrajšie auto potrebuje kvalitné palivo, OMV na výstavisku v bratislavskej Inchebe nemôže chýbať.

„Bratislavský Autosalón je podujatie, na ktorom sa schádzajú najväčší fanúšikovia motorizmu i tí, ktorých len poteší pohľad na krásne autá. Sme radi, že ako partner podujatia im aj my môžeme ponúknuť miesto, kde sa môžu zabaviť i načerpať energiu,“ hovorí Michaela Kuzmínová, Marketing Manager, OMV Slovensko.

Výstavný areál bude pre verejnosť otvorený denne od 1. do 5. mája 2019. Pohľad na pekné autá môže niektorým návštevníkom rozbúriť ich vysokooktánovú krv - pre tých OMV pripravila pretekársky simulátor. Na virtuálnej pretekárskej dráhe si môžu zmerať sily a zistiť, ako by zvládali výkon motorov kŕmených kvalitným palivom. Na víťazov potom čakajú poukážky na tankovanie.

Kto o motošporte radšej počúva, toho poteší stretnutie s Ivanom Jakešom. Skúsený pretekár, ktorý využíval svoje zručnosti na najznámejších rely sveta – a má z nich zážitkov na niekoľko románov - bude v stánku OMV rozdávať fanúšikom autogramy.

Na návštevníkov čaká aj prekvapenie - môžu sa odfotiť so zábavnými kulisami v „umývacej linke“ OMV TopWash a fotografiu si hneď na pamiatku zobrať so sebou. Najlepšie snímky vyhrajú poukážku na umývanie.

Aj tento rok si na svoje prídu i deti. Čaká na ne nielen Mini Autosalón, ale aj detský kútik OMV.

Všetci návštevníci stánku OMV môžu doplniť energiu kvalitnou kávičkou či koláčikmi zdarma, ochutnať novú ľadovú kávu VIVA Ice Coffee, prelistovať si dennú tlač a popritom sa zaregistrovať do programu OMV SMILE&DRIVE.

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 16 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb - čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 70 obchodov VIVA navyše ponúka občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

OMV Aktiengesellschaft

OMV je výrobcom a predajcom ropy a zemného plynu, inovatívnych energetických riešení a petrochemických riešení vyššej kategórie - a to všetko zodpovedným spôsobom. S predajmi v rámci skupiny 23 miliárd eur a viac ako 20-tisíc zamestnancami v roku 2018 je OMV Aktiengesellschaft jednou z najväčších obchodovateľných priemyselných spoločností Rakúska. V rámci prieskumného a produkčného segmentu má OMV silné postavenie v Rumunsku a v Rakúsku, ktoré sú časťou kľúčového regiónu strednej a východnej Európy a vyrovnané medzinárodné portfólio s ďalšími kľúčovými oblasťami v Rusku, Severnom mori, na Blízkom východe a v Afrike, ako aj v Ázii a Pacifiku. Denná ťažba v roku 2018 dosiahla v priemere 427-tisíc barelov denne. V segmente rafinácie OMV prevádzkuje tri rafinérie s kapacitou spracovania 17,8 miliónov ton ročne a viac ako 2000 čerpacích staníc v 10 krajinách. OMV prevádzkuje plynové zásobníky v Rakúsku ako aj v Nemecku; jej dcérska spoločnosť Gas Connect Austria GmbH prevádzkuje sieť plynovodov v Rakúsku. V roku 2018 dosiahol objem predaja plynu 114 TWh. Udržateľnosť je kľúčovou súčasťou korporátnej stratégie. OMV investuje do roku 2025 do inovatívnych energetických riešení 500 miliónov eur

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu