SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Tri skvelé tipy ako ušetriť až tri priemerné slovenské výplaty!

Priemerná mzda pre rok 2018 podľa štatistického úradu predstavuje sumu 1013 euro. Keď všetko zdražuje, prečo neísť proti prúdu?

SEAT SEAT (Zdroj: SEAT)

SEAT prináša užitočné tipy ako ušetriť financie pre seba a svoju rodinu a pripravil tak pre svoje najobľúbenejšie modely Leon a Ateca neodolateľný mix finančných výhod, kde šetríte rovno 3x.

SEAT predstavil limitovanú ponuku “Diesel za cenu benzínu” pre najpredávanejší Leon a športovo-úžitkové SUV Ateca. Pri cenovom zvýhodnení na všetky dieselové motorizácie vo výške 2200 EUR (Ateca) a 1850 EUR (Leon) sa cenou dorovnajú svojím benzínovým kolegom. Tým pri kúpe nového vozidla zákazník ušetrí približne hodnotu dvoch priemerných slovenských mesačných platov.

A čo servisné náklady? Tie sú v SEATe do 100 000 kilometrov (4 roky) rovnako ako pri benzínovom motore úplne rovnaké – rovné nule. Pri každom novom vozidle SEAT k nemu totiž zákazník získa program SEAT Premium, ktorého súčasťou je okrem predĺženej garancie SEAT na 6 rokov ajgrátis servis do 100 000 kilometrov (alebo 4 roky). Štvorročný grátis servis zahŕňa vykonávanie bežnej údržby predpísanej výrobcom vozidla v návode na obsluhu SEAT počas 4 rokov alebo do dosiahnutia 100 000 najazdených kilometrov (podľa toho, ktorá udalosť nastane skôr), vrátane poskytnutia k tomu potrebných originálnych náhradných dielov (motorový olej, potrebné filtre, brzdová kvapalina...) a servisnej práce s výnimkou pohonných hmôt. Hodnota servisu grátis vrátane materiálu a práce je približne 800 až do 1 000 EUR v závislosti od modelu a motorizácie.

S nižšími prevádzkovými nákladmi až o 30%šetríte ďalej pravidelne každý mesiac. Nenechajme sa strhnúť davovou hystériou. Dieselové motory patria medzi najúspornejšie a najekonomickejšie na trhu. Navyše najnovšie motory TDI s normou Euro6c a Euro6d patria medzi technologickú a ekologickú špičku a dlhodobé štúdie ukazujú že sú ekologickejšie ako elektromobily.

Akcia “Diesel za cenu benzínu” platí na všetky modely Leon a Ateca s motormi TDI do 31.5.2019 alebo do vypredania zásob.

Kompletný prehľad akcií SEAT

Pre detailné informácie o možnostiach kombinácie s ďalšími akciami a podmienky kontaktujtepredajcu značky SEAT.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún