SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Pod Vinicou - Perspektívne bývanie v Novom Meste

Chcete bývať v atraktívnej lokalite Biely kríž? Nezmeškajte exkluzívnu ponuku, predaj bytov zahájený!

Pod Vinicou je rezidenčný projekt, ktorý prinesie príjemné rodinné bývanie v dostupnej cene do bratislavskej mestskej časti Nové Mesto. V obľúbenej lokalite vyrastie 157 kvalitne postavených, energeticky efektívnych moderných bytov zasadených do vybaveného zeleného areálu s vyriešeným parkovaním.

Príjemná komorná architektúra

Projekt Pod Vinicou bude pozostávať z 5 bytových domov s 5 obytnými podlažiami a 1 bytového domu so 4 podlažiami a vytvorí tak príjemnú rodinnú atmosféru. Záujemcovia si môžu vybrať zo širokej ponuky bytov v dostupnej cene. K dispozícii sú 1 - 4 izbové byty s rozlohou od 30 do 114 m2, byty s balkónmi, terasami, či predzáhradkami. Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie ako i pivničná kobka.

Rodinn é bývanie s perspektí vou

Byty Pod Vinicou sú široko koncipované ako príjemné a premyslené bývanie pre mladé rodiny i jednotlivcov, ktorí chcú bývanie obklopené prírodou a predsa s dobrou dostupnosťou do mestského centra. Projekt vytvára perspektívu na budovanie susedských komunít, kde vzniká priestor pre priateľstvá i súkromie.

Atraktívna lokalita a dostupnosť do centra

Biely Kríž je obľúbená a architektonicky ustálená lokalita v bratislavskom Novom Meste.

V pešej blízkosti je potrebná občianska vybavenosť ako pošta, škola, škôlka, banka, supermarket, reštaurácie, športový areál Mladá garda.

Do mesta sa dostanete rýchlo a pohodlne električkou, ktorej zastávka je vzdialená len štyri minúty pešou chôdzou. Račianska ulica, ktorá zabezpečuje plynulú dopravnú dostupnosť v súčasnosti prechádza premenou na moderný mestský bulvár – kedysi priemyselnú oblasť dnes tvoria najmä obchody, voňavé kaviarne, reštaurácie a služby.

V susedstve projektu Pod Vinicou sa tiež nachádza populárne kultúrne centrum Nová Cvernovka, v ktorom nájdete umelecké ateliéry, výstavy či priestor pre kultúrne vyžitie. V pešej dostupnosti nájdete aj dom nábytku LightPark s množstvom štýlových showroomov a obchodov so známymi značkami nábytkového dizajnu či vychýrenú taliansku reštauráciu.

Na kopec pekných výhľadov

Keď budete mať chuť oddýchnuť si od ruchu mestského života, určite oceníte, že bývanie Pod Vinicou je obklopené zeleňou – neďaleký kopec obrastajú idylické vinice s blízkosťou lesa. Ten je vedený ako ochranné pásmo s udržateľnou ekologickou stabilitou. V okolí bytových domov začínajú turistické či cyklistické trasy do Malých Karpát, na Kamzík či na Železnú studničku.

Kto stavia Pod Vinicou?

Pod Vinicou je projektom renomovanej česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital s viac ako 20-ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom trhu. Ako developer sa špecializujú na výstavbu bytov v Bratislave, Brne a Prahe, čo je garanciou dlhodobej kvality a stability.

Predaj bytov Pod Vinicou výhradne zabezpečuje oceňovaná slovenská realitná kancelária HERRYS s dlhoročnými skúsenosťami s predajom a prenájmom nehnuteľností na Slovensku a v Českej republike.

Developer plánuje začať s výstavbou bytových domov Pod Vinicou v druhom kvartáli 2019. Dokončenie stavby je plánované na tretí kvartál roku 2021 s predpokladaným termínom kolaudácie v závere roku 2021.

www.podvinicou.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


7 h
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 1. júl
SkryťZatvoriť reklamu