SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Mišo Hudák radí: Takto zaručene zabodujete

Takto sa šíria reči. Stojíte v Kauflande v rade na čerstvú šunku a začujete...

„Počula som, že ju využíva. Áno, chodí s ňou nakupovať. Kto? No veď ten herec, ten Hudák. No využíva ju, a často...!“ A potom vám predavačka podá voňavý balíček a vy sa už nedozviete, ako to s tým Hudákom skončilo a koho to vlastne využíva.

Ibaže by ste potom stáli so známym hercom v jednom rade pri pokladni. Potom by ste si mohli všimnúť, nie koho, ale čo využíva – predsa Kaufland Card pri platení! Prečo? Pretože si už vyskúšal výhody, ktoré prináša členom vernostného programu. A nielen v rámci vtipnej TV kampane. Výhody totiž neplatia len pre celebrity, ale pre všetkých zákazníkov reťazca. Teda aj pre Michala, keďže v Kauflande rád nakupuje. Stačí si len aktivovať digitálnu či fyzickú kartu a môžete okamžite využívať všetky výhody, ktoré ponúka. A verte, nie je ich málo!

EXKLUZÍVNE ZĽAVY nielen pre celebrity

Ste majiteľom zákazníckej karty? Presne pre vás Kaufland každý týždeň prináša exkluzívne zľavy na vybrané produkty. Ak máte aktivovanú digitálnu kartu, stačí nakuknúť do aplikácie vo vašom mobile. Nájdete ich tiež v aktuálnom letáku, na webstránke reťazca, a zaručene ich neprehliadnete ani priamo v predajni – budú špeciálne označené. Takto vám neujde žiadna výhodná ponuka!

VERNOSTNÉ BODY sa naozaj oplatia

Nakúpili ste? Prakticky už teraz ste ušetrili. Za každé jedno euro nákupu totiž získate jeden vernostný bod. A potom sa môžete sami rozhodnúť, či ich premeníte na kupóny, alebo ich radšej vymeníte za vernostné produkty, špeciálny akciový sortiment či iné benefity. Výber je len na vás! To sa oplatí, nie?

ZĽAVOVÉ KUPÓNY špeciálne pre vás

Sú určené každému osobne – Mišovi Hudákovi, Sväťovi Malachovskému, hviezdam slovenského hokeja, a samozrejme vám! Teda, ak práve nakupujete s Kaufland Card. Nájdete ich v mobilnej aplikácii Moje výhody. Ak máte kartu vo verzii „do peňaženky“, prihláste sa do vášho účtu cez webku moj.kaufland.sk alebo cez tablet priamo v predajni.

Kupóny môžu byť aktivované, alebo si ich aktivujete sami. Celkom jednoducho – stačí kliknúť na tlačidlo Aktivovať. Okrem bežných kupónov tu nájdete aj také, ktoré si môžete zameniť za konkrétny počet bodov – a tie zasa využijete inak. Kupóny si uplatníte tak, že pred zaplatením nákupu v pokladni naskenujete Kaufland Card a všetky aktivované kupóny sa automaticky uplatnia. Opäť ste ušetrili!

Nezabudnite pri svojich nákupoch využívať všetky výhody svojej Kaufland Card. Viac info o aktivácii či výhodách Kaufland Card nájdete na: kaufland.sk/k-card.html.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


8 h
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 1. júl
SkryťZatvoriť reklamu