SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Ochráňte svoj mobil a príslušenstvo zvnútra aj zvonku

Mobil je často prvou a poslednou vecou, ktorú držíme v rukách. Ako ochrániť všetko, čo v ňom máme a zároveň využiť jeho potenciál?

Aby ste mohli svoj mobil využívať bez problémov a aby vám jeho používanie uľahčovalo život, je potrebné, aby dokázal niekoľko vecí: šetriť váš čas, postarať sa o vaše dáta, byť technologicky spoľahlivý. Samsung je najväčším výrobcom smartfónov na svete a vo vreckách Slovákov túto značku nájdete najčastejšie. Preto sme dali dohromady prehľad štyroch služieb od Samsungu, o ktorých ste možno ani nevedeli, a napriek tomu môžu používanie vášho mobilu posunúť na ďalšiu úroveň.

Samsung Account šetrí váš čas

Samsung Account je vstupnou bránou k celému ekosystému aplikácií a služieb spoločnosti. Je to účet, ktorý prepája všetky používané aplikácie vo vašom mobile a zároveň prináša aj veľa ďalších výhod ako rýchle zálohovanie vybraných dát, zákaznícku podporu či jednoduché prihlasovanie do Samsung e-shopu. Prostredníctvom jediného účtu Samsung tak môžete využívať rôzne druhy služieb bez toho, aby ste sa museli registrovať do každej osobitne, čo vám šetrí čas.

TIP: Ak ste si práve kúpili nový Samsung QLED televízor, najrýchlejšou možnosťou, ako ho nastaviť, je práve prostredníctvom spárovania so smartfónom Galaxy s aktivovaným kontom. Na nastavenie tak nepotrebujete diaľkový ovládač a pripojenie do Wi-Fi sa nastaví prenesením z telefónu, ak túto možnosť povolíte.

Samsung Members - Preventívna prehliadka pre váš mobil

Je ľahšie, keď človek nie je na riešenie problémov sám. Ako člen komunity Samsung Members získate prístup k expertnej diagnostike a pomocníkom v reálnom čase. Aplikácia sa postará o kontroly vášho zariadenia, čistenie pamäte a optimalizáciu nastavení. A ak sa náhodou objaví problém, s ktorým si nebudete vedieť rady, vďaka superrýchlej podpore vám na chate poradia experti a komunita Samsung Members. Okrem toho získate aj prístup k atraktívnemu obsahu, zľavám na elektroniku Samsung a exkluzívnym odmenám.

TIP: Určite sa vám už stalo, že ste si v mobile nevedeli niečo rýchlo nastaviť alebo niečo nefungovalo podľa vašich predstáv. Nasledovali nervózne minúty hľadania na internete a pýtania sa známych. So Samsung Members sa vám to nestane. Kedykoľvek sa môžete spojiť s odborníkmi, ktorí vám váš problém pomôžu vyriešiť.

Dáta v bezpečí so Samsungom a Microsoftom

Bezpečnosť je prvoradá a to aj v digitálnom prostredí. Všetci dobre vieme, aké citlivé údaje v mobile máme, ale vieme tiež, že ich ochrana neraz pokrivkáva. Okrem extra priestoru preto spojenie Samsungu a Microsoftu prináša aj extra zabezpečenie pre vaše dáta. S osobným trezorom OneDrive budú vaše dôležité súbory chránené ďalšou vrstvou overovania identity. Na OneDrive si môžete bez starostí uložiť digitálnu kópiu pasu, občianskeho preukazu, poistenia a ďalších citlivých súborov a bezpečne k nim získať prístup na svojom zariadení, nech ste kdekoľvek.

TIP: Pri cestovaní sa už nemusíte báť, že ak prídete o peňaženku, zostanete bez všetkých dokladov. Vďaka dôkladnému zabezpečeniu vašich dát sa k nim kedykoľvek dostanete aj z mobilu.

Majte prehľad o tom, kde sa vaše zariadenia nachádzajú

Stratené kľúče, zabudnutý mobil, zatúlaný pes. Samsung prináša riešenie pre zábudlivcov a tiež všetkých, ktorí majú radi kontrolu nad svojimi vecami. Čokoľvek, na čo pripevníte lokátor SmartTag ľahko nájdete či už prostredníctvom bluetooth alebo modernej ultra-širokopásmovej technológie (UWB), ak ste v dosahu alebo sieť Galaxy Find Network, ak ste ďaleko. Vďaka zaznamenaným údajom si môžete jednoducho prechádzať históriou miest, kde sa zariadenie nachádzalo a tak ho nájsť. Pomôže vám aj funkciaSmartThings, vďaka ktorej aj bez lokátora nájdete svoje slúchadlá, hodinky alebo telefón od Samsungu.

TIP: Ide vaše dieťa prvýkrát samo do školy alebo do obchodu? Pripnite mu na tašku alebo kľúče SmartTag a buďte si istý, že je po celý čas v bezpečí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu