SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Magazín X o investovaní úplne zdarma

Magazín X prináša zaujímavé témy, inšpiratívne rozhovory, ako aj rady a tipy, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo svete investícii.

Magazín XMagazín X (Zdroj: Proxenta)

Betón nad zlato. To je nosná téma najnovšieho vydania magazínu X investičnej skupiny Proxenta, ktorý je tematicky zameraný na reality a development. Ústredný motív vizuálne komunikuje aj titulka z dielne grafického štúdia pajerchin, ktorá je celá ladená do farieb zlata a betónu.

V najnovšom vydaní magazínu X prezradí Martin Škodáček, riaditeľ developmentu skupiny Proxenta, ako vidí realitný trh a či budú ceny bytov aj naďalej rásť dvojciferným tempom. Raymond Kopka, viceprezident predaja investičných produktov vysvetlí, ako investovať do nehnuteľností aj bez vysokého vstupného kapitálu. A Juraj Kvasnica, ktorý aktuálne koordinuje výstavbu projektu Kesselbauer, priblíži bežný pracovný deň na stavbe.

Na príprave najnovšieho vydania magazínu X sa okrem interných redaktorov podieľali aj viacerí externí odborníci. Zorientovať sa v daňových povinnostiach vyplývajúcich z finančného majetku vám pomôže Ľubica Dumitrescu, vedúca partnerka oddelenia daňového a právneho poradenstva spoločnosti Deloitte. Ako úspešne zvládnuť generačnú výmenu v rodinnom biznise poradí Michal Šubín z poradenskej spoločnosti Subin&Partners. A najznámejšia slovenská greenfluencerka Natália Pažická sa podelí so zaujímavými tipmi, ako si zariadiť bývanie s ohľadom na životné prostredie aj budúce generácie.

Aktuálne, 108-stranové vydanie magazínu X, distribuujeme zdarma všetkým našim investičným klientom. Pokiaľ medzi nich zatiaľ nepatríte a chceli by ste sa o Proxente dozvedieť viac, vyplňte jednoduchý formulár a magazín vám zašleme priamo do vašej schránky.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


13 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


13 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu