SME
Pondelok, 23. máj, 2022 | Meniny má Želmíra

Ocenenie kvality Green Brands získali až tri značky dm

Ocenenie kvality Green Brands za inovatívne produkty získali až tri značky dm – alverde NATURKOSMETIK, dmBio a Pro Climate.

Zľava:Monika Baričočová, dm; Simona Rigáňová, dm;  András Wiszkidenszký, GREEN BRAND a Elena Černáčková, dm.Zľava:Monika Baričočová, dm; Simona Rigáňová, dm; András Wiszkidenszký, GREEN BRAND a Elena Černáčková, dm. (Zdroj: dm)

Spoločnosť dm drogerie markt získala ocenenie pre udržateľné a inovatívne produkty až pre tri zo svojich značiek dm, a to alverde NATURKOSMETIK, dmBio a Pro Climate. Tieto značky tak budú môcť používať ocenenie kvality GREEN BRANDS Slovakia na roky 2022/2023. Ocenenie GREEN BRANDS, ktoré je registrované ako certifikačná značka v celej EÚ, získavajú značky na základe nezávislého, transparentného a vysoko rešpektovaného trojstupňového procesu. Ten zahŕňa dôkladný audit značiek, v rámci ktorého sa posudzujú vplyvy ich podnikania na životné prostredie a udržateľnosť vo všetkých oblastiach výroby, spotreby aj spracovania odpadov. Ocenenie prebrala z rúk Andrása Wiszkidenszkého, regionálneho riaditeľa GREEN BRANDS pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko, Simona Rigáňová, sortimentná manažérka zodpovedná za značky dm.

"Udržateľnosť a zodpovedné podnikanie sú neodmysliteľnou súčasťou filozofie dm. Sme poctení, že naše úsilie je uznané a certifikovanou značkou EÚ pre environmentálnu udržateľnosť GREEN BRANDS boli ocenené hneď tri značky dm. Naším cieľom je prostredníctvom širokého spektra udržateľnejších produktových alternatív inšpirovať zákazníkov k ekologickému správaniu," povedala Simona Rigáňová, sortimentná manažérka zodpovedná za značky dm.

András Wiszkidenszky, regionálny riaditeľ GREEN BRANDS pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko, dodáva: "Gratulujeme spoločnosti dm drogerie markt k získaniu ocenenia pre značky dmBio, alverde NATURKOSMETIK a Pro Climate. Veľmi nás teší, že na slovenskom trhu môžu zákazníci nájsť takéto kvalitné a udržateľné produkty, ktorým sa vynikajúco darilo v našom validačnom procese. Je dôležité, aby existovali spoločnosti na medzinárodnej úrovni, ktoré sú majákmi pre ostatných a ukazujú im ten správny smer v oblasti udržateľnosti."

O ocenení GREEN BRANDS

Značka kvality GREEN BRAND Slovakia 2022/2023, ktorá je registrovanou certifikačnou značkou EÚ pre environmentálnu udržateľnosť, sa udeľuje značkám na dva roky po dôkladnom posúdení odbornou porotou, ktorá je kľúčovou súčasťou hodnotiaceho procesu a zárukou odbornosti a nezávislosti. Porotu tvoria významné osobnosti z oblasti udržateľnosti, ekológie a médií, ako napríklad Barbara Plachá (Slovenská rada pre zelené budovy), Radoslav Mizera (Solved), Peter Rakovský (denkstatt), Beáta Hlavčáková (CSR Company Slovakia), Daniel Rabina (Green Talk) a ďalší. Spoločnosť GREEN BRANDS založil Norbert Lux v roku 2007 na základe svojej úspešnej kariéry v medzinárodnej organizácii zameranej na zvyšovanie hodnoty a kvality značiek a osobného presvedčenia o dôležitosti udržateľnosti a ochrany prírody.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ Československej armády v Moldave nad Bodvou.


14 h

Do 4. ročníku projektu ENGIE Eco školy sa tento rok zapojila aj ZŠ P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch.


15 h

V Liptovskom Mikuláši sa stavia viac, ako kedykoľvek predtým. Liptovský Mikuláš je dobré miesto pre život.


INZERCIA 24 h
SkryťZatvoriť reklamu