SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Slovenské rodiny môžu získať 1000 eur každý deň

Stačí urobiť toto!

(Zdroj: Mäspoma)

Slováci si budú môcť pred letom prilepšiť. Slovenský výrobca korenín si pre nich pripravil súťaž, v ktorej bude špeciálna Mňäm! Hliadkä každý deň rozdávať 500 eur. Stačí splniť jednu jednoduchú podmienku. O čo ide?

Zvolanie "Mňam!" sa v máji na Slovensku mení na "Mňäm!". Môže za to slovenský výrobca korenín, značka Mäspoma, ktorá vie, že dokonalú chuť jedla majú na svedomí často práve drobné detaily. Okrem vyváženej chuti prináša "Mňäm!" lákavú možnosť vyhrať až 1 000 eur. Stačí dať vedieť, že ste fanúšikmi kvalitných korenín Mäspoma a používať ich pri príprave svojich jedál.

Mňäm! chuť v slovenských domácnostiach

Slovenská rodinná firma Mäspoma prináša do slovenských domácnosti koreninové zmesi už od roku 1991. Začali s mletou paprikou vypestovanou na južnom Slovensku a svoje portfólio postupne rozšírili na viacero druhov koreninových zmesí, ochucovadiel či zmesí do klobás. Možno povedať, že ich koreniny dávajú tú správnu chuť jedlám v takmer každej rodine na Slovensku. Alebo minimálne v tých, ktoré si doprajú to najlepšie – aj testy ukázali, že najlepšiu štipľavú papriku u nás ponúka práve slovenská Mäspoma.

Teraz sa Mäspoma rozhodla priniesť do slovenských domácností niečo nové – možnosť vyhrať 500 eur. A to každý deň od 1. 5. do 5. 6. 2022! V týchto dňoch bude Mäspoma hliadkä kontrolovať poštové schránky po celom Slovensku a hľadať fanúšikov Mäspomy. Aj takýmto spôsob sa chcú výrobcovia poďakovať Slovákom za ich priazeň a dôveru, priblížiť sa svojim zákazníkom a osobne ich spoznať a porozprávať sa o ich skúsenostiach s koreninami Mäspoma.

Mňäm! kontrola poštových schránok

Svoju poštovú schránku si najprv skontrolujte vy. V najbližších dňoch by ste v nej mali nájsť letáčik s informáciou o Mňäm! súťaži vrátane nálepky s textom Mňäm! Nalepte ju na svoju poštovú schránku, zásobte sa koreninami Mäspoma a čakajte na Mňäm! komando.

To sa bude v dňoch od 1. 5. do 5. 6. 2022 pohybovať po celom Slovensku a hľadať poštové schránky označené týmto symbolom. Ak následne zazvoní práve vám a nájde u vás doma aspoň 5 rôznych druhov korenín od značky Mäspoma, získavate výhru 500 €.

Zdvojnásobte svoju výhru na sociálnych sieťach

Svoju výhru môžete zdvojnásobiť, ak budete súťažiť aj na Facebooku. Pridajte si k svojej profilovej fotke fotorámik Mňäm! Nielenže tak dáte svojim priateľom a známym vedieť, že ste fanúšikom kvalitných slovenských korenín, ale v prípade, že sa u vás doma zastaví Mňäm! hliadkä tým získavate ďalších 500 eur k výhre. Spolu tak môžete získať 1000 eur. Viac informácií o Mňäm! súťaži a výhrach nájdete na www.maspoma.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 10 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


24 h
SkryťZatvoriť reklamu