SME
Sobota, 19. jún, 2021 | Meniny má AlfrédKrížovkyKrížovky
INZERCIA

5 vecí, ktoré sa vašim deťom s počítačom už nestanú

Nový školský rok je už tu a vaše deti zarezávajú v laviciach. Bez vlastného počítača sa už dnes isto nezaobídu.

Nový školský rok je už tu a vaše deti zarezávajú v laviciach. Bez vlastného počítača sa už dnes takmer isto nezaobídu. A rovnako sa nezaobídu aj bez nového Office 365 Personal. Prečo? Pretože nový Office potrebujú už aj na druhom stupni základných škôl.

1. Váš študent už nikdy nestratí USB…

... pretože ho už nemusí nosiť so sebou. S novým Office 365 získa zadarmo aj internetové úložisko OneDrive pre jeho vytvorené dokumenty. Odteraz už len stačí prísť do školy a cez internet si otvoriť súbor. A to všetko aj z mobilu a tabletu.

2. Vaše dieťa už nikdy nestratí neuložené dokumenty

Je neskorá noc a váš študent usilovne píše úlohy do školy. Zrazu mu zmrzne počítať a jeho práca je nenávratne preč. S funkciou automatického ukladania a úložiska OneDrive stačí opäť zapnúť počítač a váš študent môže opäť pracovať tam, kde prestal.

3.  Notebook už nebude zaprataný hlúposťami

Ako každé dieťa, aj váš študent si občas stiahne nejaké obrázky, filmy či pesničky. A to zaberá veľa miesta na harddisku a spomaľuje počítač. V úložisku OneDrive máte zadarmo obrovský priestor. Až 1 TB dát. Čo to znamená? Môžete si tam uložiť až 1 milión dokumentov, 100 filmov, 10 000 pesničiek a 70 000 fotiek.

4. Žiadny stres pri skupinovej úlohe

Nový Office 365 Personal má pre vašich študentov aplikáciu OneNote. Keď potrebujú napísať referát a jeden študent má napísať úvod, ďalší jadro a tretí záver, môžu to robiť spolu a naraz. Stačí vytvoriť dokument, zozdieľať a všetko pôjde ako po masle. Ak si zabudol notebook doma, robiť poznámky si môže do telefónu. Či už má Windows Phone, iOs alebo Android.
rodiciaobrazok-do-clanku-r810_res.jpg 

5. Seminárky a prezentácie v pohode a bez kriku

Súčasťou Office 365 Personal sú aplikácie ako Word, PowerPoint a Excel. S nimi zvládne všetky úlohy ľavou zadnou. Vo Worde napíše seminárku bez gramatických chýb, v PowerPointe urobí peknú prezentáciu a v Exceli bude excelovať tabuľkami.   

Doprajte svojmu študentovi bezproblémový školský rok a využite akciu Office 365 Personal zadarmo. Do konca septembra je k vybraným notebookom Acer a HP balík kancelárskych programov Office 365 Personal zadarmo. Pozrite si stránku www.officeprestudentov.sk a prečítajte si viac informácií. 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


18. jún

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


18. jún

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


18. jún