INZERCIA

Samsung pozýva na veľkú súťaž do značkových predajní

Samsung pripravil veľkú víkendovú súťaž o audio video produkty s hlavnou výhrou SUHD TV v hodnote 3199 eur.

Tá bude prebiehať od dnešného dňa do nedele 12. apríla a zúčastniť sa jej môže každý, kto navštívi vybrané predajne elektroniky v Slovenskej a Českej republike. Záujemcovia budú hravou formou oboznámení s prednosťami SUHD a po zodpovedaní dvoch vedomostných otázok sa môžu uchádzať o jednu z troch lákavých cien. Víťazom sa stane ten, kto správne odpovie, prípadne bude najbližšie k správnej odpovedi. V prípade viacerých správnych odpovedí rozhodne čas, kedy bola vyplnená kartička prijatá.

Súťaž bude prebiehať vo vybraných 19 predajniach v SR a ČR. Hlavnou cenou bude nová SUHD TV UE55JS8502 v hodnote 3 199 eur, druhou cenou je zakrivený soundbar HW-J7501 a tretí výherca získa audio zariadenie Multiroom M7. Ceny do súťaže sú spoločné pre Slovenskú a Českú republiku a víťazi budú vyhlásení 13. apríla. Viac informácií o súťaži nájdete tu.

Zákazníci, ktorí si v týchto dňoch nový SUHD televízor zakúpia, získajú navyše bonus v podobe UHD videopacku, externého harddisku s obsahom v jedinečnej UHD kvalite v hodnote 249 eur. Ten okrem iného obsahuje aj americké filmy s českými titulkami Forest Gump, Star Trek, G.I. Joe Retaliation a ďalšie.

 

„Televízory SUHD predstavujú špičku medzi súčasnou zobrazovacou technológiou. Aby sme našim zákazníkom predviedli, čo sa za týmto tvrdením skrýva, pripravili sme na prvý predajný víkend špeciálnu akciu. Súťaž, pri ktorej si každý môže aktívne vyskúšať, aký rozdiel v kvalite obrazu SUHD TV prináša,“ vysvetľuje Miroslav Záhorec, produktový manažér TV/AV v spoločnosti Samsung Electronics Czech a Slovak a dodáva: „Chceme ľuďom ukázať, aký markantný posun v kvalite zobrazenia prináša nová technológia.“

SUHD TV: technológie budúcnosti v luxusnom dizajne

Televízory SUHD produkujú vďaka prepracovanej technológii najčistejšie farby s najvyššou svetelnou účinnosťou, ktorá je momentálne na trhu dostupná. Divákom poskytuje 64-krát viac farieb ako bežné LED televízory. Disponujú funkciou pre remastrovanie obsahu, ktorá prevádza obraz na rozlíšenie UHD, a zároveň vylepšuje podanie farieb, aby bol úplne využitý potenciál televízora. Okrem kompletnej spoľahlivosti sú televízory SUHD tiež energeticky úsporné. Okrem iného analyzujú jasnosť obrazu, aby sa predišlo dodatočnej spotrebe energie.

Vďaka funkcii Smart TV sú ľahko prepojiteľné s rôznymi typmi mobilných zariadení kvôli vzájomnému zdieľaniu obsahu. Operačný systém Tizen umožňuje sledovať videá na TV obrazovke alebo TV relácie na telefóne. Navyše sú vďaka luxusnému a prepracovanému dizajnu dokonalým doplnkom do každého priestoru, a to nielen z prednej, ale aj zo zadnej strany televízora.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Energetici predávajú nevyužívaný majetok

Dve spomedzi najvýznamnejších spoločností zo stredného Slovenska chystajú veľký výpredaj desiatok nevyužívaných nehnuteľností.

Tlačové správy

Posledných 30 r. cena fotovoltických panelov klesla 100 násobne

V roku 1977 stál 1 Watt fotovoltického panelu 76 dolárov, dnes stojí 0,31 dolára...

Tlačové správy

Trendy udržateľnej architektúry

Katedra architektúry zo Stavebnej fakulty STU v Bratislave bola tento víkend na Design days 2017 v obchodnom dome Styla!

Tlačové správy

Volkswagen T-Roc: ofenzíva v triede SUV

Volkswagen T-Roc chce preraziť v segmente vďaka svojej Roc(k)ovej povahe.