SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Bolesti hlavy, brucha či únava? Môžu za to možno aj parazity!

Skrytá príčina zdravotných ťažkostí môže byť spojená s parazitmi, ktorý môžu spôsobovať bolesti hlavy, brucha a hnačky.

Skrytá príčina zdravotných ťažkostí môže byť spojená s parazitmi. Niekedy má prítomnosť črevných parazitov za následok bolesti hlavy, brucha a hnačky.

Premýšľali ste už niekedy o tom, ako by sa črevné parazity mohli do vášho tela dostať? Väčšinou stačí naozaj málo. Parazitológovia a pracovníci hygienických staníc potvrdzujú, že najčastejším zdrojom nákazy parazitmi, je zle umyté ovocie či zelenina.

Dajte si pozor na prvotné príznaky

Každé ráno si hovoríte, že je vaše telo ťažšie a ťažšie? Práve vy môžete mať v sebe zárodky parazitov. Berú si z vás toľko potrebnú energiu a vkladajú ju do svojho rastu, aby sa mohli uhniezdiť v orgánoch. S tým súvisí aj bolesti hlavy, ktoré trápia čoraz viac ľudí. A ak máte problémy so zažívaním, tak tiež zbystrite! Práve plynatosť, hnačka či zápcha signalizujú výskyt črevných parazitov v tele. Uhniezdi sa v črevách a vy sa potom týchto ťažkostí nemôžete zbaviť. Sú nebezpeční, pretože nástup týchto príznakov je pozvoľný. Spočiatku o črevných parazitoch v tele ani nevieme. Ako sa môžu dostať do vášho tela?

priznaky-unava490x363-px-r907_res.jpg

Nakaziť sa parazitmi je jednoduché!

K prenosu črevných parazitov do tela dochádza veľmi ľahko. Stačí, aby ste si nedávali pozor pri prácach s hlinou alebo pri konzumácii ovocia či zeleniny. Asi ťažko sa zamýšľate na záhradke nad tým, či sa v hline nachádzajú parazity. Stačí jedno hrábnutie do hliny a črevné parazity sa dostanú na ruky, ktorými si ich môžete nevedomky preniesť do úst. To platí aj v prípade zle umytého ovocia či zeleniny. Viete, že sa môžete nakaziť aj pri maznanie so svojim štvornohým miláčikom? Pes či mačka vás oliznú a parazity môžu kolovať vo vašom tele! V ohrození sú aj vaše deti. Tie sa rady hrajú na pieskoviskách, ktoré môžu byť infikovaná vďaka zvieracím výkalom. Myslite na pravidelné odčervenie!

pes-a-dite490x365-px-r874_res.jpg

Správny recept na parazity?

Pri výbere prípravku na detoxikáciu so zameraním proti črevným parazitom je dôležité sa držať 3 hlavných zásad. Účinné látky by mali pôsobiť práve tam, kde sú najviac potrebné. Teda v našich črevách, kde sa parazity rozmnožujú. To umožňuje jedine enterosolventný poťah tabliet či kapsúl. Ďalej by protiparazitická kúra mala pokryť celý vývojový cyklus parazita, čo je 1 mesiac. Pri obvyklom dávkovaní 2 kapsule denne u dospelého človeka, je potrebné zakúpiť minimálne 60ti tabletové balenie. Tretím odporúčaním pre výber správneho prípravku je jeho samotné zloženie účinných látok. Práve kombinácia viacerých druhov účinných prírodných extraktov pôsobí na viac rôznych druhov parazitov.

parazitex-60-cps-slo-krabicka490x360-px-r598_res.jpg

ParazitEx - jediný prípravok s eneterosolventnou úpravou

ParazitEx obsahuje kombináciu 9 overených bylinných extraktov pre správne fungovanie zažívacieho systému so zameraním na črevné parazity. Obsiahnutá papája obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, uľahčuje trávenie bielkovín a má negatívny vplyv na vývoj črevných parazitov ako sú červy. Doplnok stravy ParazitEx ako jediný na trhu spĺňa podmienku enterosolventné úpravy kapsúl pre priamy transport účinných látok do tenkého čreva, kde majú pôsobiť. Využite akčnú ponuku na eshope Dr.Max.sk za cenu 19,79 €.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 6 h
SkryťZatvoriť reklamu