SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade

Potrebujete spoľahlivý internet na miestach, ktoré nie sú v dosahu optiky? Skúste šikovné riešenie fungujúce v 4G sieti.

Potrebujete spoľahlivý internet na miestach, ktoré nie sú v dosahu optiky? Skúste šikovné riešenie fungujúce v 4G sieti.

Reč je o Domácom 4G internete, ktorý je dobrou alternatívou pre miesta, ktoré ešte nie sú, alebo z rôznych príčin nemôžu byť v dosahu optickej siete. Aké sú jeho najväčšie výhody?

Široká dostupnosť

Tou najlepšou možnosťou, ako byť online, je nepochybne internet na optike, s ktorým surfujete mimoriadne rýchlo a prakticky bez obmedzení. Výstavba optiky je však náročnejším procesom, preto nie je samozrejmosťou v každej lokalite a nie všade to podmienky dovoľujú. Naproti tomu, Domáci 4G internet na svoje fungovanie nepotrebuje prakticky nič viac, len pripojenie k 4G sieti a jedno zariadenie. Rýchla 4G sieť od Orangeu pokrýva až 80 % populácie a jej pokrytie sa stále rozširuje, preto je vysoká šanca, že takýto internet ľahko „chytíte“ aj vy. 

Spoľahlivosť a kvalita pripojenia

Domáci 4G internet je parametrami porovnateľný, či dokonca lepší ako pevné DSL pripojenie, navyše sa veľmi jednoducho inštaluje. Vďaka nemu si môžete naplno užívať vymoženosti spoľahlivého internetu.

Domáci 4G internet je dobrou voľbou, ak často trávite voľné dni napríklad na chalupe, ale zároveň tam potrebujete byť online. Užiť si tak predĺžený víkend s rodinou mimo ruchu veľkomesta, ale so všetkými vymoženosťami súčasnej doby či pracovať z domácej kancelárie na chate tak so 4G internetom nie je problém.

V domácnosti bez problémov splní internetové nároky celej rodiny a nebude skúšať vašu trpezlivosť dlhým čakaním na načítanie stránok. Môžete ho používať prakticky s každým koncovým zariadením či už je to notebook, stolový počítač, smartfón alebo tablet. Pripojíte sa jednoducho cez Wi-Fi alebo kábel.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia je skutočne jednoduchá. Všetko potrebné si môžete priniesť už z predajne. Doma jednoducho rozbalíte zariadenie – Wi-Fi router, ktorý zaberie len minimum miesta a vložíte SIM kartu. Nemusíte sa dohadovať s technikmi na čase inštalácie, brať si voľno z práce, ani púšťať si do bytu cudzích ľudí. Za pár minút máte domácnosť pokrytú kvalitným internetom – bez neporiadku z vŕtania, komplikovaného káblovania či iných výrazných zásahov do interiéru. S prehľadom to zvládne prakticky každý, aj netechnický typ.

Overte si dostupnosť rýchlo a jednoducho

Na to, aby ste mohli používať Domáci 4G internet od Orangeu, netreba veľa. Stačí byť v dosahu pokrytia 4G siete. Tou Orange pokrýva až 80 % populácie Slovenska a pokrytie stále rozširuje. To, či ste v pokrytí, aj kvalitu signálu, si ľahko overíte na zákazníckej linke, v predajni Orangeu alebo cez aplikáciu Orange Kvalimeter. Viac informácií nájdete na www.orange.sk alebo príďte do predajne Orangeu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


4 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 4 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu