SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Výrobca špičkových automobilov odporúča palivá OMV MaxxMotion

OMV a Mercedes-Benz uzavreli partnerstvo.

Spojenie silných partnerov otvára nové možnosti, pričom spolupráca sa naplno rozbehne od decembra 2019.

Špičkové autá potrebujú kvalitné palivá, prémiový benzín zase umožňuje najlepšie využiť potenciál motora. Úzka spolupráca medzi spoločnosťami OMV a Mercedes-Benz je preto logickým krokom. Obe značky sa stanú partnermi, pričom spolupráca bude postavená na vzájomnej podpore komunikácie.

„Vášeň pre výkon a spoľahlivosť, bezpodmienečný dôraz na kvalitu a túžba ponúkať zákazníkom viac ako len bežný štandard. To sú len niektoré z hodnôt, ktoré majú OMV a Mercedes-Benz spoločné. Aj preto je uzavretie partnerstva prirodzeným vyústením doterajšej spolupráce. Priaznivci oboch značiek sa tak môžu tešiť na množstvo prekvapení, ktoré kooperácia od budúceho roku prinesie,“ povedala Ľubica Slabejová, Marketing Manager, OMV Slovensko.

Nemecký automobilový výrobca patrí medzi priekopníkov celého odvetvia - zakladateľ spoločnosti už koncom 19. storočia predstavil vozidlo poháňané benzínovým motorom, ktoré sa považuje za vôbec prvý automobil v modernom poňatí. Za viac ako sto rokov svojej existencie sa udržal na špičke odvetvia vďaka dôrazu na spoľahlivosť, kvalitu a bezpečnosť.

Niet preto divu, že pre svoje automobily odporúča prémiové palivá MaxxMotion Performance Fuels. OMV venuje zloženiu svojich palív mimoriadnu pozornosť, takže vie zaručiť najlepšie vlastnosti. Prémiový benzín OMV MaxxMotion 100plus tak spĺňa najprísnejšie požiadavky značky Mercedes-Benz. Aditíva so špeciálnym zložením vylepšujú účinnosť spaľovania, zaisťujú optimálnu funkcionalitu motora a predlžujú jeho životnosť. Výsledkom používania prémiového paliva je aj zlepšené zrýchlenie a celkovo lepší výkon a ochrana motora.

*Výhody a účinky paliva sú ovplyvnené aj vozidlom, správaním vodiča a technickým stavom motora a sú založené na porovnaní s palivom, ktoré spĺňa miestne minimálne požiadavky noriem STN EN 590 v prípade nafty a STN EN 228 v prípade benzínu .

Informácie o spoločnosti:

OMV Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 16 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb - čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 73 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.

Viac informácií nájdete na www.omv.sk

OMV Aktiengesellschaft

OMV je výrobcom a predajcom ropy a zemného plynu, inovatívnych energetických riešení a petrochemických riešení vyššej kategórie - a to všetko zodpovedným spôsobom. S predajmi v rámci skupiny 23 miliárd eur a viac ako 20-tisíc zamestnancami v roku 2018 je OMV Aktiengesellschaft jednou z najväčších obchodovateľných priemyselných spoločností Rakúska. V rámci prieskumného a produkčného segmentu má OMV silné postavenie v Rumunsku a v Rakúsku, ktoré sú časťou kľúčového regiónu strednej a východnej Európy a vyrovnané medzinárodné portfólio s ďalšími kľúčovými oblasťami v Rusku, Severnom mori, na Blízkom východe a v Afrike, ako aj v Ázii a Pacifiku. Denná ťažba v roku 2018 dosiahla v priemere 427-tisíc barelov denne. V segmente rafinácie OMV prevádzkuje tri rafinérie s kapacitou spracovania 17,8 miliónov ton ročne a viac ako 2100 čerpacích staníc v 10 krajinách. OMV prevádzkuje plynové zásobníky v Rakúsku ako aj v Nemecku; jej dcérska spoločnosť Gas Connect Austria GmbH prevádzkuje sieť plynovodov v Rakúsku. V roku 2018 dosiahol objem predaja plynu 114 TWh. Udržateľnosť je kľúčovou súčasťou korporátnej stratégie. OMV investuje do roku 2025 do inovatívnych energetických riešení 500 miliónov eur.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


2 h

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


6 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


9 h
Skryť Zatvoriť reklamu