SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma

Angličania majú Toma Jonesa, Česi Karla Gotta. My máme Karola Duchoňa.

Je to už pár mesiacov, čo Kaufland po prvý raz otvoril virtuálne brány prvého multižánrového festivalu #kauflandvasbavi, aby fanúšikom domácej hudobnej produkcie v období eventovej „ničoty“ priniesol sériu koncertov ich obľúbených kapiel online. Ak ste sa zaradili medzi pravidelných divákov festivalovej zábavy v obývačke, potešíme vás.

Už túto nedeľu, 29. novembra sa môžete tešiť na jeho ďalšie pokračovanie. Exkluzívny online projekt TANCUJEM S TEBOU RÁD je tentoraz zámerne venovaný práve Karolovi Duchoňovi, ktorého život a hudobný odkaz zanechal mnoho radosti v srdciach. Pretože práve tá nám tento rok všetkým chýba asi najviac!

TANCUJEM S TEBOU RÁD

Kuly, Nela Pocisková, Dárius Koči si v rámci exkluzívneho online projektu Tancujem s Tebou rád spoločne pripomenuli legendu hudobnej scény, na ktorú s láskou v srdci spomínajú všetky generácie. Spolu s najobľúbenejšími skladbami Karola Duchoňa vás tak z gauča rovno na nohy postaví hneď niekoľko skvelých interpretov!

Karol Duchoň, ktorý by mimochodom tento rok oslávil 70. narodeniny, vďaka nim ožije v nedeľu 29.11. o 20:00 na www.kauflandvasbavi.sk a na FB Kaufland Slovenská republika .

Účinkujú: Mário „Kuly” Kollár, Nela Pocisková, Ivana Regešová, Dárius Koči, Ludo Kuruc, VV Systém Vlada Valoviča a Sajfa.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan

Tropické pláže, more, pamiatky, africké safari. Kde hľadať skvosty Zanzibaru?

22. jan