SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Ako si zabezpečiť vozidlo pri parkovaní? Mio MiVue SmartBox!

Aktívne monitorovanie kamerou v aute si vyžaduje inštaláciu inteligentného zariadenia Mio MiVue SmartBox III. Pozrite videonávod:

AKO INŠTALOVAŤ Mio MiVue SmartBox 3? AKO INŠTALOVAŤ Mio MiVue SmartBox 3? (Zdroj: MIOkamery.SK)

Pozrite si videonávod, ktorý obsahuje nastavenia, tipy a popisy tohto skvelého inteligentného boxu s množstvom výhod, ktorý dokáže oveľa viac ako len napájať autokamery zaparkovaných vozidiel (režim Parkovanie).

Pozrite si celé video!

Načítavam video...

Napájací kábel sa pripája priamo k poistkám, aby sa zabezpečilo trvalé napájanie, keď je aktívny parkovací režim a motor je vypnutý. Zabezpečuje tiež, aby sa autobatéria nevybila pod štartovacie napätie.
Parkovací režim je jedinečnou funkciou kamier Mio MiVue. Jeho použitie vo vybraných modeloch umožňuje nahrávanie videa v situáciách, keď sa pred kamerou zaznamená pohyb alebo náhle preťaženie (náraz). Parkovací režim je systém, ktorý spustí nahrávanie len na základe konkrétneho nastavenia používateľa (napr. úroveň intenzity zaznamenaného pohybu). Takto vyhotovené záznamy sa ukladajú na pamäťovú kartu do špeciálneho priečinka.
Mio MiVue Smartbox je však aj inteligentné zariadenie, ktoré monitoruje stav napájania kamery, a ak hrozí, že napätie štartovacej batérie vozidla klesne pod definovanú úroveň, napájanie kamery sa preruší.
Mio MiVue Smartbox možno používať v automobiloch s napájaním 12 V a 24 V. Okrem toho môžete nastaviť maximálny čas napájania na 6 až 24 hodín (6/12/24/OFF - bez časového spínača).
Zariadenie Mio MiVue Smartbox možno používať s akýmkoľvek zariadením s portom miniUSB.

Mio Česká republika a Slovensko www.MIOkamery.sk www.MIOnavigacie.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu